Кавомашина Krups My Coffee+ EA201BE0
Артикул: 599949
Арт. 599949
-6%
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
17
9
24
В наявності
В наявності
від 667 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
24
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип використовуваної кави - зернова
/ Приготування молочних напоїв - ручне
/ Тиск помпи - 15 бар
/ Резервуар для води - 1.5 л
/ Потужність - 1690 Вт
/ Кількість фільтрів - 1 фільтр
/ Керування - сенсорне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кавомашина Krups My Coffee+ EA201BE0
| Параметри приготування кави | |
|---|---|
| Тип використовуваної кави: | зернова |
| Вбудована кавомолка: | є |
| Приготування молочних напоїв: | ручне |
| Кількість запрограмованих напоїв: | 4 шт |
| Одночасне приготування чашок: | 1-2 |
| Регулювання мелення: | є |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | окремостояча |
| Тиск помпи: | 15 бар |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Резервуар для води: | 1.5 л |
| Потужність: | 1690 Вт |
| Кількість фільтрів: | 1 фільтр |
| Приготування напоїв: | кава, гаряча вода, еспресо, допіо |
| Керування | |
| Віддалене керування: | відсутнє |
| Керування: | сенсорне |
| Особливості | |
| Протикрапельний механізм: | відсутній |
| Система самоочищення: | є |
| Підігрів чашок: | відсутній |
| Подача гарячої води: | є |
| Знімна варильна група: | є |
| Автоматичне відключення: | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки: | відсутнє |
| Програмування фізичних показників | |
| Можливість програмування: | відсутня |
| Програмування температури напою: | відсутнє |
| Програмування жорсткості води: | відсутнє |
| Програмування обсягу порції: | є |
| Програмування міцності кави: | є |
| Комплектація | |
| Комплектація: | кавоварка, інструкція |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір корпусу: | сірий |
| Розміри: | 18.5 x 42.5 x 32 см |
| Вага: | 9.22 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кавомашина Krups My Coffee+ EA201BE0
Вважаєте, що зернові кавомашини завжди громіздкі? Наша ультракомпактна модель Krups My Coffee+ EA201BE0 має ширину всього з кишенькову книгу, але при цьому готує насичену ароматну каву зі свіжомелених зерен.
Ідеальне рішення для будь-якої кухні: три рецепти кави та конструкція, яку легко очищати. Зробіть вибір на користь кращої кави без компромісів щодо простору.
3 рецепти кави зі свіжомелених зерен
Насолоджуйтеся espresso, класичною кавою або doppio завдяки надійній кавомолці, яка перемелює зерна безпосередньо перед кожною чашкою.
Ультракомпактна
Ширина лише 18,5 см — як у кишенькової книги. Повністю автоматична кавомашина Krups My Coffee+ EA201BE0 легко розміщується будь-де без втрати продуктивності.
Зручна навігація
Легко перемикайтеся між рецептами та налаштуваннями за допомогою сенсорної панелі, щоб точно налаштувати міцність і об’єм напою під свій смак.
Легке очищення та догляд
Автоматичне ополіскування, знімний заварювальний блок і сушіння кавової гущі вентилятором забезпечують чистоту без зайвих зусиль.
Ідеальна молочна піна
Зручний у використанні паровий носик щоразу забезпечує густу, кремову молочну піну або миттєву подачу гарячої води.
Ремонтопридатність до 15 років за справедливою ціною
Ми рекомендуємо ремонтувати виріб у мережі з 6 200 сервісних центрів по всьому світу, щоб він слугував вам якомога довше.
Ідеальне рішення для будь-якої кухні: три рецепти кави та конструкція, яку легко очищати. Зробіть вибір на користь кращої кави без компромісів щодо простору.
3 рецепти кави зі свіжомелених зерен
Насолоджуйтеся espresso, класичною кавою або doppio завдяки надійній кавомолці, яка перемелює зерна безпосередньо перед кожною чашкою.
Ультракомпактна
Ширина лише 18,5 см — як у кишенькової книги. Повністю автоматична кавомашина Krups My Coffee+ EA201BE0 легко розміщується будь-де без втрати продуктивності.
Зручна навігація
Легко перемикайтеся між рецептами та налаштуваннями за допомогою сенсорної панелі, щоб точно налаштувати міцність і об’єм напою під свій смак.
Легке очищення та догляд
Автоматичне ополіскування, знімний заварювальний блок і сушіння кавової гущі вентилятором забезпечують чистоту без зайвих зусиль.
Ідеальна молочна піна
Зручний у використанні паровий носик щоразу забезпечує густу, кремову молочну піну або миттєву подачу гарячої води.
Ремонтопридатність до 15 років за справедливою ціною
Ми рекомендуємо ремонтувати виріб у мережі з 6 200 сервісних центрів по всьому світу, щоб він слугував вам якомога довше.
Відео
Відгуки покупців про Кавомашина Krups My Coffee+ EA201BE0