Кавоварка Krups Virtuoso+ Tamping System XP499EE0
Артикул: 600742
Арт. 600742
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
9 999 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
17
9
15
9 999 ₴
В наявності
9 999 ₴
В наявності
від 589 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - ріжкова
/ Тип використовуваної кави - мелена кава, чалди
/ Резервуар для води - 1 л
/ Керування - механическое
/ Протикрапельна система - є
/ Підігрів кавника / чашок - з підігрівом
/ Приготування молочних напоїв - ручне (панарелло)
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кавоварка Krups Virtuoso+ Tamping System XP499EE0
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | ріжкова |
| Основнi характеристики | |
| Споживана потужність: | 1350 Вт |
| Тип використовуваної кави: | мелена кава, чалди |
| Резервуар для води: | 1 л |
| Керування: | механическое |
| Кількість чашок готового напою: | 1-2 |
| Індикатор включення: | є |
| Індикатор рівня води: | є |
| Автоматичне приготування напоїв: | американо, еспресо, рістретто |
| Тип фільтра: | багаторазовий |
| Конструктивні особливості | |
| Протикрапельна система: | є |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави: | є |
| Дисплей: | без дисплея |
| Регульована висота дозатора / підставки: | є |
| Контейнер для меленої кави: | є |
| Особливості | |
| Автоматичне відключення: | є |
| Підігрів кавника / чашок: | з підігрівом |
| Подача гарячої води: | є |
| Регулювання міцності кави: | є |
| Подання пари: | є |
| Приготування молочних напоїв: | ручне (панарелло) |
| Фізичні характеристики | |
| Материал корпусу: | пластик, метал |
| Матеріал кавника: | без кавника |
| Вага: | 4.2 кг |
| Колір корпусу: | нержавіюча сталь |
| Розміри: | 28.9 x 14.3 x 28.9 см |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | кавоварка, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кавоварка Krups Virtuoso+ Tamping System XP499EE0
Ріжкова кавоварка Krups Virtuoso+ XP499EE0 забезпечує еспресо рівня бариста з точністю та легкістю. Вона автоматично застосовує оптимальний тиск для насиченої креми та глибокого аромату, адаптуючись до приготування однієї або двох чашок. Розроблена для мінімального безладу та стабільних результатів, ця система спрощує щоденне приготування бездоганного еспресо вдома.
Вбудована система темперування
Ідеальний еспресо потребує ідеального темперування — система Krups завжди гарантує результат без ручного пресування та без спеціальних навичок.
Швидке приготування
Додавайте одну або дві мірні ложки меленої кави безпосередньо в портафільтр — без встановлення окремого фільтра.
Легке очищення
Кнопка викиду кавової таблетки забезпечує швидке очищення з мінімальними зусиллями.
Чистота без зусиль
Завдяки лійці в комплекті ви забудете про безлад під час приготування кави.
Парова насадка високої якості
Дворежимна система (спінювання та нагрівання) для приготування капучино, лате макіато та інших напоїв.
Продуманий дизайн
Фірмовий стиль Krups поєднує естетику та функціональність.
Швидке нагрівання
Система Thermoblock забезпечує швидкий нагрів води — ідеальний результат менш ніж за хвилину.
Підходить для будь-якої чашки
Знімний піддон для крапель із решіткою з нержавіючої сталі підтримує чистоту та гігієнічність робочої зони.
Вбудована система темперування
Ідеальний еспресо потребує ідеального темперування — система Krups завжди гарантує результат без ручного пресування та без спеціальних навичок.
Швидке приготування
Додавайте одну або дві мірні ложки меленої кави безпосередньо в портафільтр — без встановлення окремого фільтра.
Легке очищення
Кнопка викиду кавової таблетки забезпечує швидке очищення з мінімальними зусиллями.
Чистота без зусиль
Завдяки лійці в комплекті ви забудете про безлад під час приготування кави.
Парова насадка високої якості
Дворежимна система (спінювання та нагрівання) для приготування капучино, лате макіато та інших напоїв.
Продуманий дизайн
Фірмовий стиль Krups поєднує естетику та функціональність.
Швидке нагрівання
Система Thermoblock забезпечує швидкий нагрів води — ідеальний результат менш ніж за хвилину.
Підходить для будь-якої чашки
Знімний піддон для крапель із решіткою з нержавіючої сталі підтримує чистоту та гігієнічність робочої зони.
Відгуки покупців про Кавоварка Krups Virtuoso+ Tamping System XP499EE0