Комутатор MikroTik CRS328-24P-4S+RM
Артикул: 218678
Арт. 218678
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 29 портів
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 24 порти
/ Рівень управління - L3
/ Форм-фактор - стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 1 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор MikroTik CRS328-24P-4S+RM
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 29 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 24 |
| SFP+: | 4 |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 24 порти |
| Бюджет PoE: | До 450 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / є / ні |
| Керування | |
| Рівень управління: | L3 |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 494 Вт |
| Тип охолодження: | активне |
| Форм-фактор: | стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 443 x 305 x 44 мм |
| Вага: | 1083 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор MikroTik CRS328-24P-4S+RM
MikroTik CRS328-24P-4S + RM - керований PoE-комутатор 3-го рівня на 24 гігабітних Ethernet порту і 4 оптичних порту SFP +. Оптичні порти підтримують модулі SFP 1.25G і SFP + 10G (в комплект не входять). Пристрій можна також використовувати в якості роутера. PoE-комутатор підтримує різні стандарти харчування і визначає їх автоматично. Виріб виконаний в корпусі 1U з вбудованим блоком живлення 100 - 240 В змінного струму потужністю 500 Вт. Пристрій споживає до 44 Вт, забезпечуючи гарантоване харчування в 450 Вт (3 х 150 Вт на кожні 8 портів Ethernet) для ваших пристроїв PoE. Кожен порт може забезпечувати до 30 Вт з будь-якою обраною вами вихідною потужністю. CRS328-24P-4S + RM має функцію подвійний завантаження, яка дозволяє вибирати між двома операційними системами - RouterOS або SwOS. Якщо ви вважаєте за краще мати спрощену операційну систему тільки з певними функціями, використовуйте SwOS. Якщо ви хочете використовувати маршрутизацію і інші функції рівня 3 в вашому CRS, використовуйте RouterOS.
Відгуки покупців про Комутатор MikroTik CRS328-24P-4S+RM