Комутатор MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM
Артикул: 293592
Арт. 293592
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 56 портів
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 48 портів
/ Рівень управління - L3
/ Форм-фактор - стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 1 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 56 портів |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с): | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 48 |
| SFP+: | 4 |
| QSFP+: | 2 |
| Консольний порт: | є |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 48 портів |
| Бюджет PoE: | До 700 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / ні / ні |
| Керування | |
| Рівень управління: | L3 |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 800 Вт |
| Тип охолодження: | активне |
| Форм-фактор: | стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 443 x 297 x 44 мм |
| Вага: | 4500 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM
MikroTik CRS354-48G-4S + 2Q + RM - це керований комутатор 3-го рівня (Layer 3), який оснащений наступними портами:
48 Ethernet портів 1 Гбіт / с;
4 оптичних порту 10G SFP + (підтримуються модулі 1.25G SFP і 10G SFP +);
2 оптичних порту 40G SFP +;
1 консольний COM-порт в форматі RJ-45 для сервісного обслуговування;
1 Ethernet порт 100 Мбіт / с для управління.
Ззаду корпусу розташовані два роз’єми 220В для резервування живлення. Якщо на одній з ліній пропаде напруга, то комутатор автоматично переключиться на другу лінію живлення без перезавантаження. Для охолодження пристрою встановлені кулери з автоматичним регулюванням швидкості обертання.
Кріплення "вушка" дозволяють встановити комутатор в 19-дюймову серверну стійку або шафу.
MikroTik CRS354-48G-4S + 2Q + RM підійде для установки в мережах вимогливих до навантаження і надійності. Він володіє відмінним поєднанням "ціна-якість". Купивши даний комутатор, ви отримаєте величезний функціонал за невеликі гроші.
48 Ethernet портів 1 Гбіт / с;
4 оптичних порту 10G SFP + (підтримуються модулі 1.25G SFP і 10G SFP +);
2 оптичних порту 40G SFP +;
1 консольний COM-порт в форматі RJ-45 для сервісного обслуговування;
1 Ethernet порт 100 Мбіт / с для управління.
Ззаду корпусу розташовані два роз’єми 220В для резервування живлення. Якщо на одній з ліній пропаде напруга, то комутатор автоматично переключиться на другу лінію живлення без перезавантаження. Для охолодження пристрою встановлені кулери з автоматичним регулюванням швидкості обертання.
Кріплення "вушка" дозволяють встановити комутатор в 19-дюймову серверну стійку або шафу.
MikroTik CRS354-48G-4S + 2Q + RM підійде для установки в мережах вимогливих до навантаження і надійності. Він володіє відмінним поєднанням "ціна-якість". Купивши даний комутатор, ви отримаєте величезний функціонал за невеликі гроші.
Відгуки покупців про Комутатор MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM