Комутатор Tenda TEG2210P-8-120W
Артикул: 587957
Арт. 587957
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 10 портів
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 8 портів
/ Форм-фактор - настільний + настінний
/ Максимальна швидкість LAN портів - 1 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Tenda TEG2210P-8-120W
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 10 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 9 |
| SFP: | 1 |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 8 портів |
| Бюджет PoE: | До 110 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / ні / ні |
| Додатково | |
| Максимальне енергоспоживання: | 120 Вт |
| Тип охолодження: | пасивне |
| Форм-фактор: | настільний + настінний |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 177.5 x 104 x 26 мм |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Tenda TEG2210P-8-120W
Хмарний керований комутатор 9GE+1SFP з 8-портовим PoE
TEG2210P-8-120W – це 10-портовий комутатор PoE з підтримкою веб-керування та керування додатками Tenda CloudFi. Сумісний зі стандартами 802.3af/at, цей комутатор забезпечує до 30 Вт на порт та до 110 Вт загалом.
Він також підтримує виявлення петель та обмеження невідомого доступу, а також цілодобовий сторожовий таймер, що робить його ідеальним вибором для додавання до вашої мережі пристроїв захисту даних, таких як точки доступу, камери та IP-телефони, а також для скорочення часу та витрат на обслуговування.
Особливості:
- Підтримка QVLAN, DHCP Snooping, захисту від петель тощо;
- Вихідна потужність одного порту 30 Вт, максимальна вихідна потужність 110 Вт;
- Підтримка віддаленого керування через веб-платформу, керування мобільними додатками.
TEG2210P-8-120W – це 10-портовий комутатор PoE з підтримкою веб-керування та керування додатками Tenda CloudFi. Сумісний зі стандартами 802.3af/at, цей комутатор забезпечує до 30 Вт на порт та до 110 Вт загалом.
Він також підтримує виявлення петель та обмеження невідомого доступу, а також цілодобовий сторожовий таймер, що робить його ідеальним вибором для додавання до вашої мережі пристроїв захисту даних, таких як точки доступу, камери та IP-телефони, а також для скорочення часу та витрат на обслуговування.
Особливості:
- Підтримка QVLAN, DHCP Snooping, захисту від петель тощо;
- Вихідна потужність одного порту 30 Вт, максимальна вихідна потужність 110 Вт;
- Підтримка віддаленого керування через веб-платформу, керування мобільними додатками.
Відгуки покупців про Комутатор Tenda TEG2210P-8-120W