Комутатор Ubiquiti UniFi Gen2 USW-24-POE
Артикул: 308375
Арт. 308375
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 26 портів
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 24 порти
/ Рівень управління - L2
/ Форм-фактор - стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 1 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Ubiquiti UniFi Gen2 USW-24-POE
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 26 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 24 |
| SFP: | 2 |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 24 порти |
| Бюджет PoE: | До 95 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / є / ні |
| Керування | |
| Рівень управління: | L2 |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 95 Вт |
| Тип охолодження: | пасивне |
| Форм-фактор: | стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 442.4 х 200 х 43.7 мм |
| Вага: | 3000 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Ubiquiti UniFi Gen2 USW-24-POE
USW-24-POE - це настроюється комутатор Gigabit Layer 2 з двадцятьма чотирма портами Gigabit Ethernet, включаючи шістнадцять портів PoE + з автоматичним визначенням 802.3at і два порти SFP. Він забезпечує зв’язок Gigabit PoE з вашими пристроями RJ45 Ethernet і опції Gigabit Fibre Uplink до вашої корпоративної мережі. USW-24-POE оснащений 1,3-дюймовим сенсорним LCM для надання інформації про стан.
Компактний безвентиляторний дизайн з глибиною 7,9 дюйма може бути легко встановлений в стійку SOHO.
Керований і налаштований мережевим контролером UniFi з підтримкою мобільних додатків UniFi, USW-24-POE пропонує великий набір розширених протоколів і функцій комутації 2-го рівня, включаючи режим роботи (комутація, віддзеркалення або агрегування) для кожного порту. Мережевий контролер UniFi і мобільний додаток дозволяють адміністраторам конфігурувати і контролювати практично всі функції комутатора в графічному інтерфейсі користувача з будь-якої точки світу.
Компактний безвентиляторний дизайн з глибиною 7,9 дюйма може бути легко встановлений в стійку SOHO.
Керований і налаштований мережевим контролером UniFi з підтримкою мобільних додатків UniFi, USW-24-POE пропонує великий набір розширених протоколів і функцій комутації 2-го рівня, включаючи режим роботи (комутація, віддзеркалення або агрегування) для кожного порту. Мережевий контролер UniFi і мобільний додаток дозволяють адміністраторам конфігурувати і контролювати практично всі функції комутатора в графічному інтерфейсі користувача з будь-якої точки світу.
Відгуки покупців про Комутатор Ubiquiti UniFi Gen2 USW-24-POE