Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE)
Артикул: 322593
Арт. 322593
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Загальна кількість портів - 26 портів
/ Тип - керований
/ Кількість портів з підтримкою PoE - 16 портів
/ Рівень управління - L3
/ Форм-фактор - стійковий
/ Максимальна швидкість LAN портів - 1 Гбіт/с
/ Матеріал корпусу - метал
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE)
| Тип та кількість портів | |
|---|---|
| Загальна кількість портів: | 26 портів |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с): | 24 |
| SFP+: | 2 |
| Тип | |
| Тип: | керований |
| PoE | |
| Кількість портів з підтримкою PoE: | 16 портів |
| Бюджет PoE: | До 400 Вт |
| PoE In / PoE Out: | ні / так |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ : | є / є / є |
| Керування | |
| Рівень управління: | L3 |
| Додатково | |
| Можливість монтажу у стійку: | є |
| Максимальне енергоспоживання: | 400 Вт |
| Тип охолодження: | активне |
| Форм-фактор: | стійковий |
| Максимальна швидкість LAN портів: | 1 Гбіт/с |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри (ШхВхГ): | 442 x 285 x 44 мм |
| Вага: | 4300 г |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | комутатор, документація |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE)
UniFi Switch Pro 24 PoE - це повністю керований комутатор рівня 3 з (8) портами 802.3bt (PoE ++) і (16) 802.3at (PoE +) Gigabit Ethernet. (2) Висхідні канали 10G SFP + пропонують агрегацію каналів для підвищення пропускної здатності та доступності. UniFi Switch Pro 24 PoE володіє багатим набором можливостей рівня 2 і об’єднує функції рівня 3, такі як маршрутизація між VLAN, статична маршрутизація і DHCP-сервер.UniFi Switch Pro 24 PoE - це ідеальний комутатор рівня доступу для будь-якого рішення UniFi, він поєднує в собі майже безшумну потужність PoE до 400 Вт з резервуванням потужності UniFi SmartPower RPS. UniFi Network Controller і мобільний додаток UniFi Network дозволяють адміністраторам налаштовувати і контролювати практично всі функції комутатора в інтуїтивно зрозумілій графічному інтерфейсі з будь-якого місця.
Відгуки покупців про Комутатор Ubiquiti UniFi Switch PRO 24 PoE Gen2 (USW-PRO-24-POE)