Корпус Fractal Design Torrent RGB White (FD-C-TOR1A-07)
Артикул: 565405
Арт. 565405
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
15 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
15 999 ₴
В наявності
15 999 ₴
В наявності
від 2 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 12.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - EATX/XL-ATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB/EEB
/ Типорозмір - Full Tower
/ Підсвічування - RGB-підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - 5 шт
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 461 мм
/ Матеріал корпусу - метал/скло
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус Fractal Design Torrent RGB White (FD-C-TOR1A-07)
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | EATX/XL-ATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB/EEB |
| Типорозмір: | Full Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 5 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Безгвинтове кріплення: | є |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 4 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 2 х 180 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі: | 3 х 140 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Передня панель (опція): | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Нижня панель (опція): | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На передній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі: | 120 мм / 140 мм |
| На нижній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | верхнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 461 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 188 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина металу: | 0.45 мм |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 10.85 кг |
| Колір: | White |
| Габарити | |
| Висота: | 530 мм |
| Ширина: | 242 мм |
| Глибина: | 544 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус Fractal Design Torrent RGB White (FD-C-TOR1A-07)
Створений для максимального використання потенціалу охолодження прямо з коробки, Torrent поставляється з абсолютно новою компонуванням компонентів і двома спеціально виготовленими вентиляторами 180 x 38 мм з динамічною ШІМ або Prisma RGB ШІМ. Torrent ідеально підходить для тих, хто серйозно ставиться до висококласного охолодження – із спеціальним водяним контуром або без нього.
Відкрита решітка і розблоковане внутрішнє планування.
Поставляється з двома вентиляторами 180 x 38 мм з ШІМ або RGB ШІМ і трьома вентиляторами 140 мм.
Передні кронштейни вентилятора відповідають стандартним розмірам радіатора та вентилятора.
Відкрита решітка і розблоковане внутрішнє планування.
Поставляється з двома вентиляторами 180 x 38 мм з ШІМ або RGB ШІМ і трьома вентиляторами 140 мм.
Передні кронштейни вентилятора відповідають стандартним розмірам радіатора та вентилятора.
Відгуки покупців про Корпус Fractal Design Torrent RGB White (FD-C-TOR1A-07)