КШМ Bosch GWS 9-125 S (0601396102)
Артикул: 300349
Арт. 300349
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики КШМ Bosch GWS 9-125 S (0601396102)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність (діапазон): | до 1000 Вт |
| Споживана потужність: | 900 Вт |
| Швидкість обертання диска: | 11000 об/хв |
| Діаметр диска: | 125 мм |
| Різьблення шпинделя: | M14 |
| Блокування кнопки увімкнення: | є |
| Обмеження подачі струму (плавний пуск): | є |
| Бічна рукоятка: | є |
| Захисний кожух: | є |
| Торцевий ключ (спецключ): | є |
| Довжина/висота: | 280/100 мм |
| Вага: | 1.9 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про КШМ Bosch GWS 9-125 S (0601396102)
Кутошліфувальна машина Bosch GWS 9-125 S Professional - легкий (1,9 кг), невеликий (280х73 мм) електроінструмент, що працює з дисками 125 мм, з унікальною зачищаючою і ріжучою здатністю. Потужність 900 Вт. Попередня установка швидкості (регулювання оборотів 2800-11000 об / хв) дає можливість працювати з багатьма матеріалами.
Відгуки покупців про КШМ Bosch GWS 9-125 S (0601396102)