Сушарка Ariete 616 WHGR
Артикул: 603045
Арт. 603045
-14%
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
2
3
3
В наявності
В наявності
від 772 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 245 Вт
/ Тип керування - механічне
/ Кількість секцій - 5 шт
/ Висота секції - 3.5 см
/ Дисплей - без дисплея
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сушарка Ariete 616 WHGR
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Потужність: | 245 Вт |
| Тип керування: | механічне |
| Кількість секцій: | 5 шт |
| Висота секції: | 3.5 см |
| Температура сушіння: | 35 - 70 °С |
| Оснащення | |
| Дисплей: | без дисплея |
| Терморегулятор: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Регулювання висоти піддону: | відсутнє |
| Індикація роботи: | є |
| Прозорі піддони: | є |
| Знімні піддони: | є |
| Функції | |
| Сушіння овочів: | є |
| Сушіння фруктів: | є |
| Сушіння ягід: | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення): | є |
| Сушіння грибів: | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав: | є |
| Приготування пастили: | є |
| Сушіння макаронів, локшини, тіста: | є |
| Сушіння горіхів: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал піддонів: | пластик |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 32x27x32 см |
| Вага: | 1.98 кг |
| Колір: | білий із зеленим |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сушарка Ariete 616 WHGR
Завдяки рівномірному розподілу тепла, Ariete B-Dry є харчовим дегидратором, який забезпечує випар води, зберігаючи при цьому рівень мінералів і вітамінів в їжі. Зручні 5 змінних кошиків дозволяють одночасно зневоднювати різні продукти. B-Dry дозволяє зневоднювати і, отже, зберігати багато продуктів, такі як фрукти, овочі, гриби, трави і м"ясо, впродовж тривалого часу. Ariete B-Dry - це краще рішення для тривалого зберігання продуктів без добавок і консервантів, а також ідеальний продукт для поєднання смаку і аромату із здоровою кухнею!
Особливості:
Рівномірний розподіл тепла
Підходить для сушки різних продуктів, таких як фрукти, овочі, гриби, трави, м"ясо
Процедура обезводнення з підтримкою рівня мінералів / вітамінів
5 змінних кошиків з діаметром кришки 32см
Кнопка включення / виключення
Індикатор включення
Прозорі кошики без BPA для контролю процесу сушки, знімні по висоті, компактні прозорі піддони
Особливості:
Рівномірний розподіл тепла
Підходить для сушки різних продуктів, таких як фрукти, овочі, гриби, трави, м"ясо
Процедура обезводнення з підтримкою рівня мінералів / вітамінів
5 змінних кошиків з діаметром кришки 32см
Кнопка включення / виключення
Індикатор включення
Прозорі кошики без BPA для контролю процесу сушки, знімні по висоті, компактні прозорі піддони
Відгуки покупців про Сушарка Ariete 616 WHGR