Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400
Артикул: 561772
Арт. 561772
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
849 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
6
849 ₴
В наявності
849 ₴
В наявності
від 142 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 03.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - кулер
/ Максимальна швидкість обертання - 1800 об/хв
/ Діаметр вентилятора - 120 мм
/ Максимальний рівень шуму (дБ) - 28.6
/ Кількість вентиляторів - 1
/ Висота системи охолодження - 157 мм
/ Підсвічування - без підсвічування
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | кулер |
| Основнi характеристики | |
| Підтримка процесорів: | AMD/Intel |
| Тип роз'єму: | 4-pin |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Максимальна швидкість обертання: | 1800 об/хв |
| Охолодження | |
| Діаметр вентилятора: | 120 мм |
| Максимальний рівень шуму (дБ): | 28.6 |
| Матеріал радіатора: | Алюміній/мідь |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт): | 180 W |
| Повітряний потік: | 73.6 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 1 |
| Висота системи охолодження: | 157 мм |
| Сокет Intel | |
| Socket 1700: | є |
| Socket 1200: | є |
| Socket 1156: | є |
| Socket 1155: | є |
| Socket 1151: | є |
| Socket 1150: | є |
| Сокет AMD | |
| Socket AM5: | є |
| Socket AM4: | є |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри вентилятора, мм: | 120 x 120 x 25 |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 500 г |
| Габарити, мм: | 157 х 130 х 75 |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400
Високопродуктивні теплові труби
Чотири надзвичайно тонко збалансовані 6-мм теплові труби Paladin EX400 допомагають перевершити межу продуктивності звичайного кулера.
Поліпшений теплопровідник швидше відводить тепло від процесора.
Збільшуйте ефективність охолодження з потужними вентиляторами PWM, зменшуючи швидкість роботи при маленьких навантаженнях і збільшуючи її під час високого навантаження.
Модернізовані металеві монтажні комплекти підтримують найпопулярніші платформи Intel/AMD.
Теплопровідність термопасти, що входить у комплект: 12.8 Вт/(м-К).
Чотири надзвичайно тонко збалансовані 6-мм теплові труби Paladin EX400 допомагають перевершити межу продуктивності звичайного кулера.
Поліпшений теплопровідник швидше відводить тепло від процесора.
Збільшуйте ефективність охолодження з потужними вентиляторами PWM, зменшуючи швидкість роботи при маленьких навантаженнях і збільшуючи її під час високого навантаження.
Модернізовані металеві монтажні комплекти підтримують найпопулярніші платформи Intel/AMD.
Теплопровідність термопасти, що входить у комплект: 12.8 Вт/(м-К).
Відгуки покупців про Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400