Кулер процесорний PCCooler R400 ARGB WH
Артикул: 561685
Арт. 561685
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
939 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
3
6
939 ₴
В наявності
939 ₴
В наявності
від 157 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 04.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - кулер
/ Максимальна швидкість обертання - 2200 об/хв
/ Діаметр вентилятора - 92 мм
/ Максимальний рівень шуму (дБ) - 30
/ Кількість вентиляторів - 1
/ Висота системи охолодження - 133 мм
/ Підсвічування - ARGB
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кулер процесорний PCCooler R400 ARGB WH
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | кулер |
| Основнi характеристики | |
| Підтримка процесорів: | AMD/Intel |
| Тип роз'єму: | 3-pin, 4-pin |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Максимальна швидкість обертання: | 2200 об/хв |
| Охолодження | |
| Діаметр вентилятора: | 92 мм |
| Максимальний рівень шуму (дБ): | 30 |
| Матеріал радіатора: | Алюміній/мідь |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт): | 180 W |
| Повітряний потік: | 40.94 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 1 |
| Висота системи охолодження: | 133 мм |
| Сокет Intel | |
| Socket 1851: | є |
| Socket 1700: | є |
| Socket 1200: | є |
| Socket 1156: | є |
| Socket 1155: | є |
| Socket 1151: | є |
| Socket 1150: | є |
| Сокет AMD | |
| Socket AM5: | є |
| Socket AM4: | є |
| Особливості | |
| Підсвічування: | ARGB |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри вентилятора, мм: | 92 x 92 x 25 |
| Колір: | білий |
| Габарити, мм: | 133 х 95 х 88 |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кулер процесорний PCCooler R400 ARGB WH
Теплові труби якісно виконують свою функцію як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Максимальна ефективність кулера, незважаючи на гравітацію.
Високоякісний вентилятор із точним балансом між повітряним потоком, тиском і гучністю.
Ребра зміщені назад для максимальної сумісності з іншими компонентами. Пряме встановлення без зняття вентилятора.
133 мм висота для кращої сумісності. Дуже добре підходить для збірок з малим форм-фактором.
Текстура з трикутників з ARGB-підсвічуванням.
Високоякісний вентилятор із точним балансом між повітряним потоком, тиском і гучністю.
Ребра зміщені назад для максимальної сумісності з іншими компонентами. Пряме встановлення без зняття вентилятора.
133 мм висота для кращої сумісності. Дуже добре підходить для збірок з малим форм-фактором.
Текстура з трикутників з ARGB-підсвічуванням.
Відгуки покупців про Кулер процесорний PCCooler R400 ARGB WH
Хіти продажівДивитися все