Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5600 Goodram IRDM Black (IR-5600D564L30S/32GDC)
Артикул:  479592
Арт.  479592
Весняний розпал цін! Застосуй промокод GUDU3 та отримай додаткову знижку 3% від вказаної ціни!
Частота пам'яті:
6800 МГц 5600 МГц 6400 МГц 6000 МГц