Монітор Dell 23.8" P2426HEB (210-BVHS) IPS Black 120Hz
Артикул: 608580
Арт. 608580
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
16 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
16 999 ₴
В наявності
16 999 ₴
В наявності
від 5 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 19.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 23.8"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 120 Гц
/ Час реакції - 5 мс
/ Яскравість - 300 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Dell 23.8" P2426HEB (210-BVHS) IPS Black 120Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 120 Гц |
| Час реакції: | 5 мс |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 2 |
| Додаткові роз'єми: | 3хUSB Type-C, RJ45, mini jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х5 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Вбудована камера: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 3хUSB3.2 |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 14.5 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 538.64x382.6x186.25 мм |
| Вага: | 5.95 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Dell 23.8" P2426HEB (210-BVHS) IPS Black 120Hz
Монітор Dell P2426HEB з діагоналлю 23.8 дюйма призначений для робочих завдань, що потребують стабільного зображення та зручного підключення. IPS-матриця забезпечує точну передачу кольору і широкі кути огляду.
Частота оновлення 120 Гц підвищує плавність інтерфейсів та відео. Дозвіл Full HD та охоплення sRGB 99% підходять для офісної та графічної роботи.
Вбудована камера 4 МП, мікрофон та динаміки формують готове рішення для відеозв`язку. Це полегшує організацію робочого простору.
Наявність HDMI, DisplayPort, USB-C та RJ-45 дозволяє використовувати монітор як центр підключення. USB-хаб та KVM-перемикач забезпечують зручність роботи з кількома пристроями.
Ергономічна підставка підтримує регулювання по висоті, нахилу, повороту та Pivot. Технології захисту сприяють комфортній роботі.
Частота оновлення 120 Гц підвищує плавність інтерфейсів та відео. Дозвіл Full HD та охоплення sRGB 99% підходять для офісної та графічної роботи.
Вбудована камера 4 МП, мікрофон та динаміки формують готове рішення для відеозв`язку. Це полегшує організацію робочого простору.
Наявність HDMI, DisplayPort, USB-C та RJ-45 дозволяє використовувати монітор як центр підключення. USB-хаб та KVM-перемикач забезпечують зручність роботи з кількома пристроями.
Ергономічна підставка підтримує регулювання по висоті, нахилу, повороту та Pivot. Технології захисту сприяють комфортній роботі.
Відгуки покупців про Монітор Dell 23.8" P2426HEB (210-BVHS) IPS Black 120Hz