Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 24.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 144 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 18 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 556.9х402х179.4 мм |
| Вага: | 3.11 кг |
| Колір: | чорний |

Настав час. Остання миля для вашої ігрової системи
Як непомітний гравець, монітор часто недооцінюють. Правда в тому, що монітори формуються як синергетичний ефект і забезпечують найкращу продуктивність компонентів ПК. Ігрові монітори GIGABYTE пропонують найкращі характеристики та якість, користувачі можуть справді насолоджуватися високою продуктивністю без потреби в надмірностях.
Підтримка технології Adaptive-Sync

Візуальний досвід
FHD з частотою оновлення 144 Гц
Висока роздільна здатність та висока частота оновлення забезпечують детальну якість зображення та плавний ігровий процес!

Час відгуку MPRT 1 мс
Надзвичайно швидкий час відгуку MPRT 1 мс для найплавнішої гри!

Широка кольорова гама
Фантастичний кольоровий дисплей та широка кольорова гама 120% sRGB.

Просто, але стильно
Зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової серії GIGABYTE, а міцна підставка та матове покриття створені для забезпечення функціональних та естетичних характеристик, що додають ще більше переваг.

Ігрові особливості
Чорний еквалайзер
Чорний еквалайзер поглиблює деталі темної сторони сцени, не впливаючи на інші області відображення. Просто увімкніть цю функцію, щоб виявити всіх своїх прихованих ворогів!

Розумний OD
Технологія Smart OD інтелектуально визначає частоту оновлення екрана та динамічно налаштовує оптимальний рівень перевантаження. Вона автоматично зменшує ореоли та білі сліди, забезпечуючи чіткіше зображення та плавніший рух.

Таймер
Екранний таймер допоможе вам відстежувати час, що минув у грі.

Перехрестя
Ця функція дозволить вам увімкнути перехрестя прицілу, що допоможе покращити прицілювання в грі-стрілялці.

Стабілізатор прицілювання
Стабілізатор прицілювання мінімізує розмиття під час швидких дій, забезпечуючи чіткіше зображення та швидшу реакцію в грі.

OSD Sidekick
GIGABYTE OSD Sidekick (інтегрований в GIGABYTE Control Center) дозволяє налаштовувати параметри дисплея за допомогою клавіатури та миші, що забезпечує найпростіший спосіб налаштування параметрів монітора.

Звільніть більше місця

Ергономічний дизайн. Ідеальний кут огляду
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений підставкою, яка пропонує широкий діапазон регулювання нахилу.
.jpeg)
Практичний
Без мерехтіння: запобігання втомі та напруженню очей.
Низький рівень синього світла: сертифіковано TÜV Rheinland для захисту здоров'я очей.
Відгуки покупців про Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F14 IPS Black 144Hz
Універсальний варіант для ігор і в повсякденних задачах, передача кольорів сподобалась, з хорошою деталізацією та плавною роботою комфортно у іграх. Загальна якість екрана хороша, комфортний для очей, повністю задоволений.
Взяв як бюджетний геймінг варіант і в принципі не пожалів. Розмір зручний, картинка приємна кольори не тьмяні, норм плавність, норм монік.