Монітор Gigabyte 49" Aorus CO49DQ OLED Black Curved 144Hz
Артикул: 591644
Арт. 591644
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
47 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
47 999 ₴
В наявності
47 999 ₴
В наявності
від 16 000 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 22.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 49"
/ Роздільна здатність екрану - 5120х1440
/ Тип матриці - OLED
/ Частота оновлення - 144 Гц
/ Час реакції - 0.03 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Gigabyte 49" Aorus CO49DQ OLED Black Curved 144Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 49" |
| Роздільна здатність екрану: | 5120х1440 |
| Тип матриці: | OLED |
| Частота оновлення: | 144 Гц |
| Час реакції: | 0.03 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 32:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Особливості | |
| Вигнутий екран: | так |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х5 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 2хUSB3.0 |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 72 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 1194.8х428.8-558.8х261.5 мм |
| Вага: | 11.28 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Gigabyte 49" Aorus CO49DQ OLED Black Curved 144Hz
Тепер все вдвічі більше на AORUS CO49DQ, надширокому ігровому моніторі з 49-дюймовим дисплеєм із співвідношенням сторін 32:9. Переваги для геймерів? Вдвічі більше! Продуктивність для професіоналів? Вдвічі більше! Навіть термін служби OLED подовжено завдяки новітній системі захисту OLED Care.
AORUS CO49DQ, еквівалентний двом 27-дюймовим дисплеям QHD із співвідношенням сторін 16:9 і м’якою кривизною 1800R, пропонує надзвичайні враження від ультраширокого екрану. Він краще підходить для таких завдань, як авіасимулятори, редагування мультимедіа, багатозадачність або будь-що, що потрібно бачити широко.
PIP / PBP
Функції PIP і PBP дозволяють користувачам переглядати різні джерела відео, які одночасно відображаються на одному екрані, ви можете одночасно переглядати ігрові посібники, використовуючи лише один монітор!
Центр управління Gigabyte
Центр управління Gigabyte — це уніфіковане програмне забезпечення для всіх продуктів, що підтримуються GIGABYTE. Воно має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє користувачам регулювати тактову частоту, напругу, режим вентилятора та цільову потужність у режимі реального часу.
AORUS CO49DQ, еквівалентний двом 27-дюймовим дисплеям QHD із співвідношенням сторін 16:9 і м’якою кривизною 1800R, пропонує надзвичайні враження від ультраширокого екрану. Він краще підходить для таких завдань, як авіасимулятори, редагування мультимедіа, багатозадачність або будь-що, що потрібно бачити широко.
PIP / PBP
Функції PIP і PBP дозволяють користувачам переглядати різні джерела відео, які одночасно відображаються на одному екрані, ви можете одночасно переглядати ігрові посібники, використовуючи лише один монітор!
Центр управління Gigabyte
Центр управління Gigabyte — це уніфіковане програмне забезпечення для всіх продуктів, що підтримуються GIGABYTE. Воно має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє користувачам регулювати тактову частоту, напругу, режим вентилятора та цільову потужність у режимі реального часу.
Відгуки покупців про Монітор Gigabyte 49" Aorus CO49DQ OLED Black Curved 144Hz