Монітор Iiyama 23.8" XB2497HSU-B1 IPS Black 120Hz
Артикул: 588779
Арт. 588779
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
6 343 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
15
6 343 ₴
В наявності
6 343 ₴
В наявності
від 423 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 05.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 23.8"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 120 Гц
/ Час реакції - 4 мс
/ Яскравість - 350 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 60 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Iiyama 23.8" XB2497HSU-B1 IPS Black 120Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 120 Гц |
| Час реакції: | 4 мс |
| Яскравість: | 350 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 2хUSB3.2, 2хUSB Type-C |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 12 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 539x372-495x209.5 мм |
| Вага: | 4.7 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Iiyama 23.8" XB2497HSU-B1 IPS Black 120Hz
ProLite XB2497HSU ідеально підходить, якщо вам потрібен компактний, високопродуктивний дисплей, який бездоганно впишеться в систему з кількома моніторами. Тонка рамка з чотирьох боків забезпечує чистий, сучасний робочий простір та безперебійне зображення на всіх екранах.
Ви насолоджуватиметеся чіткими, точними кольорами та широкими кутами огляду завдяки IPS-панелі, а частота оновлення 120 Гц забезпечує плавність та швидку реакцію. Незалежно від того, чи працюєте ви з документами, редагуєте контент чи переглядаєте веб-сторінки, технологія усунення мерехтіння та зменшення синього світла із сертифікацією TUV Rheinland Eye Comfort допоможуть захистити ваші очі під час тривалих сеансів.
Налаштуйте екран відповідно до вашої постави за допомогою повністю ергономічної підставки, яка пропонує регулювання висоти на 15 см, нахил, поворот та обертання. Вбудовані динаміки, чотирипортовий USB-хаб, HDMI, DisplayPort та роз'єм для навушників забезпечують простоту та ефективність налаштування.
А завдяки сертифікатам EPEAT та TCO10 і енергетичному класу C ви обираєте монітор, який підтримує сталий розвиток без шкоди для продуктивності.
Ви насолоджуватиметеся чіткими, точними кольорами та широкими кутами огляду завдяки IPS-панелі, а частота оновлення 120 Гц забезпечує плавність та швидку реакцію. Незалежно від того, чи працюєте ви з документами, редагуєте контент чи переглядаєте веб-сторінки, технологія усунення мерехтіння та зменшення синього світла із сертифікацією TUV Rheinland Eye Comfort допоможуть захистити ваші очі під час тривалих сеансів.
Налаштуйте екран відповідно до вашої постави за допомогою повністю ергономічної підставки, яка пропонує регулювання висоти на 15 см, нахил, поворот та обертання. Вбудовані динаміки, чотирипортовий USB-хаб, HDMI, DisplayPort та роз'єм для навушників забезпечують простоту та ефективність налаштування.
А завдяки сертифікатам EPEAT та TCO10 і енергетичному класу C ви обираєте монітор, який підтримує сталий розвиток без шкоди для продуктивності.
Відгуки покупців про Монітор Iiyama 23.8" XB2497HSU-B1 IPS Black 120Hz