Монітор Iiyama 31.5" GB3261UHSCP-B1 VA Black 144Hz
Артикул: 588656
Арт. 588656
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
18 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
18 999 ₴
В наявності
18 999 ₴
В наявності
від 6 333 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 31.5"
/ Роздільна здатність екрану - 3840х2160
/ Тип матриці - VA
/ Частота оновлення - 144 Гц
/ Час реакції - 0.6 мс
/ Яскравість - 400 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Iiyama 31.5" GB3261UHSCP-B1 VA Black 144Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 31.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 3840х2160 |
| Тип матриці: | VA |
| Частота оновлення: | 144 Гц |
| Час реакції: | 0.6 мс |
| Яскравість: | 400 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х5 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 2хUSB 3.2 Type-A, 2хUSB Type-C |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 48 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 714х453-603х290 мм |
| Вага: | 8.6 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Iiyama 31.5" GB3261UHSCP-B1 VA Black 144Hz
G-MASTER GB3261UHSCP-B1
Підніміть рівень роботи та розваг з Red Eagle 32? 4K GB3261UHSCP
Пориньте у гру з ігровим монітором G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP 32 дюйми з роздільною здатністю 4K. Це монітор, який так само легко впишеться як у робочий день, так і в нічний ігровий сеанс, створений для забезпечення як підвищеної продуктивності, так і видатного зображення. Панель Ultra HD з роздільною здатністю 3840x2160 забезпечує чітке, деталізоване зображення з високим коефіцієнтом контрастності 3000:1, оживляючи ігри та медіа, завдяки глибоким чорним кольорам та яскравим світлим відтінкам панелей VA. Швидка частота оновлення 144 Гц та час відгуку MPRT 0,6 мс забезпечують плавний рух та чітку деталізацію, а технологія AMD FreeSync™ Premium забезпечує плавний ігровий процес без розривів та відволікаючих артефактів.
Безперешкодно перемикайтеся між пристроями завдяки вбудованій функції KVM, забезпечуючи ефективність та організованість вашої системи. Підключіть свій ноутбук або інші пристрої за допомогою одного кабелю USB-C. який передає відео та аудіо під час заряджання потужністю до 95 Вт.
Підніміть рівень роботи та розваг з Red Eagle 32? 4K GB3261UHSCP
Пориньте у гру з ігровим монітором G-MASTER Red Eagle GB3261UHSCP 32 дюйми з роздільною здатністю 4K. Це монітор, який так само легко впишеться як у робочий день, так і в нічний ігровий сеанс, створений для забезпечення як підвищеної продуктивності, так і видатного зображення. Панель Ultra HD з роздільною здатністю 3840x2160 забезпечує чітке, деталізоване зображення з високим коефіцієнтом контрастності 3000:1, оживляючи ігри та медіа, завдяки глибоким чорним кольорам та яскравим світлим відтінкам панелей VA. Швидка частота оновлення 144 Гц та час відгуку MPRT 0,6 мс забезпечують плавний рух та чітку деталізацію, а технологія AMD FreeSync™ Premium забезпечує плавний ігровий процес без розривів та відволікаючих артефактів.
Безперешкодно перемикайтеся між пристроями завдяки вбудованій функції KVM, забезпечуючи ефективність та організованість вашої системи. Підключіть свій ноутбук або інші пристрої за допомогою одного кабелю USB-C. який передає відео та аудіо під час заряджання потужністю до 95 Вт.
Відгуки покупців про Монітор Iiyama 31.5" GB3261UHSCP-B1 VA Black 144Hz