Монітор MSI 23.6" MAG 242C VA Black Curved 180Hz
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 23.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | VA |
| Частота оновлення: | 180 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вигнутий екран: | так |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 537.44x396.55x220.01 мм |
| Вага: | 4.6 кг |
| Колір: | чорний |
Монітори MSI серії MAG - це надійність і стабільність, на які можна покластися навіть у найнапруженіших ігрових моментах. Міцна конструкція та гарне охолодження забезпечують стабільну роботу всіх важливих компонентів.
Відгуки покупців про Монітор MSI 23.6" MAG 242C VA Black Curved 180Hz
Монітор хороший. Якісний. Доставка швидка. Рекомендую!!
Монітор не працює прислали не робочий кабель HDMI
Доброго дня. Приносимо вибачення за доставлены незручності. Інформацію щодо замовлення передано відповідальним спеціалістам — питання вже в опрацюванні.
Для своєї ціни топ монітор, я задоволений, можна викрутити яскравість, що аж в темряві мода побачити, в деяких іграх, а також є приціл(прикольна фіча). Монітор дуже швидко відправили, дякую.
Купив цей монітор, повністю задоволений. Картинка приємна, 180 Гц реально відчуваються — все дуже плавно. Кольори нормальні, як для VA, очі не втомлюються. Дизайн теж виглядає акуратно.
За свої гроші — топ варіант, рекомендую.
Все чітко, прийшло у цілісності , паковання надіжне ,швидко відправили, монітор дуже добрий за свою вартість,hdr з деякими траблами але у цілому добре