Монітор Prologix Gaming 27" G2725CU VA Black Curved 200Hz
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | VA |
| Частота оновлення: | 200 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вигнутий екран: | так |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 48 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 617x435x175 мм |
| Вага: | 3.61 кг |
| Колір: | чорний |

Екран, що вражає якістю зображення
Монітор Prologix G2725CU забезпечує вам чудовий візуальний досвід завдяки безрамковому дизайну та передовій VA CURVED матриці. Він має Full HD (1920x1080 пікселів) роздільну здатність.

Досвід, який змушує вас забути про реальність
Знайомтеся з новими стандартами плавності: 16,7 мільйонів кольорів, частота оновлення 200 Гц разом з ультрашвидкою відгуковою здатністю 1 мс виводять ігровий процес на новий рівень.

Комфорт та адаптивність
Регульований нахил екрана від -5° до 15° дозволяє знайти оптимальний кут для будь-якого типу діяльності, а українське меню робить налаштування монітора інтуїтивно зрозумілим та простим. VESA 75x75 мм дає можливість кріплення на стіну для економії простору.

Комфорт перегляду з широкими кутами огляду
Завдяки широким кутам огляду 178° по горизонталі та вертикалі, Prologix G2725CU пропонує вам зручний перегляд з будь-якої позиції.

Технології, що підсилюють ваші враження
Запровадьте у своє життя технологію Free-Sync, яка забезпечує плавність ігрового процесу. HDR розширює колірний спектр та контраст, підсилюючи кожен візуальний елемент. Цей монітор також має українське меню для легкого користування.

Повна синхронізація з широким спектром інтерфейсів
Монітор Prologix G2725CU оснащений всіма необхідними портами для забезпечення швидких та надійних з'єднань - HDMI та DP для відео, аудіороз'єм 3.5 мм для навушників або зовнішніх колонок. Вбудовані динаміки легко відтворять чистий звук при перегляді фільмів, слуханні музики чи під час онлайн-конференцій, допомагаючи вам повністю зануритись у світ медіа без додаткових пристосувань.

Відгуки покупців про Монітор Prologix Gaming 27" G2725CU VA Black Curved 200Hz
Купував монітор в цьому магазині, але через моно. Все сподобалося гарний, яскравий та насичений, дійсно великий монітор. Звісно чорні рамки помітні, але вони не давлять око. 200 hz, вдалося отримати лише з комплектним кабелем, а він не дуже довгий тому зверніть на це увагу. Також помітив що нагрівається під час роботи сам блок живлення і нижня частина монітору, Гугл пише, що для VA це ок, але особисто я не знаю. Коротше за свою ціну досить класний монік:)
Удобный глаза не устают. Цвета насыщенные, хорошая контрастность, качество картинки и скорость радуют для динамичных игр самое оно, нет рывков и разрывов кадра,все плавно. комфортный монитор.