Моноблок Acer Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) Black
Артикул: 482110
Арт. 482110
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
35 706 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
35 706 ₴
В наявності
35 706 ₴
В наявності
від 11 902 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - AMD Ryzen 5 7520U
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Діагональ екрану - 23.8"
/ Модель відеокарти - AMD Radeon 610M
/ Ємність SSD накопичувача - 1 ТБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Моноблок Acer Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) Black
| Процесор | |
|---|---|
| Серія процесора: | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen 5 7520U |
| Кількість ядер процесора: | 4 |
| Базова частота процесора: | 2.8 - 4.3 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920х1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Модель відеокарти: | AMD Radeon 610M |
| Накопичувач | |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Ємність SSD накопичувача: | 1 ТБ |
| Оптичний привод | |
| Оптичний привод: | без приводу |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Роз'єми | |
| USB 3.x: | 2 + 1 Type-C |
| USB 2.0: | 2 |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | відсутній |
| LAN: | 1000 Мбіт/с |
| Audio: | 1 |
| Додатково | |
| Веб-камера: | 1 МП |
| Кардридер: | є |
| Мікрофон: | є |
| Клавіатура та миша в комплекті: | дротові |
| Блок живлення | |
| Потужність БЖ: | 65 Вт |
| Фізичні параметри | |
| Габарити (ШхВхГ): | 542.1x432.9x38.26 мм |
| Вага: | 5.9 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Моноблок Acer Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) Black
Потужний процесор
Виконуйте повсякденні завдання, дивіться відео та працюйте в Інтернеті з комфортом завдяки процесору AMD.
Комфорт очей понад усе
Технології Acer BlueLightShield та Flickerless забезпечують захист ваших очей від напруги.
Корпус із вузькою рамкою
На дисплеї з більш тонкою рамкою міститься ще більше контенту без шкоди компактності.
Надійна підставка
Міцна металева підставка не тільки надійно утримує дисплей, але й надає моноблоку елегантного вигляду.
Яскравість та чіткість
Яскравий та чіткий дисплей з роздільною здатністю Full HD та стереодинаміками дарує ще більше можливостей для розваг.
Високошвидкісне бездротове підключення
Технологія бездротового підключення 802.11ax дозволяє комфортно користуватися моноблоком, не обплутуючи кабелями все навколо.
Виконуйте повсякденні завдання, дивіться відео та працюйте в Інтернеті з комфортом завдяки процесору AMD.
Комфорт очей понад усе
Технології Acer BlueLightShield та Flickerless забезпечують захист ваших очей від напруги.
Корпус із вузькою рамкою
На дисплеї з більш тонкою рамкою міститься ще більше контенту без шкоди компактності.
Надійна підставка
Міцна металева підставка не тільки надійно утримує дисплей, але й надає моноблоку елегантного вигляду.
Яскравість та чіткість
Яскравий та чіткий дисплей з роздільною здатністю Full HD та стереодинаміками дарує ще більше можливостей для розваг.
Високошвидкісне бездротове підключення
Технологія бездротового підключення 802.11ax дозволяє комфортно користуватися моноблоком, не обплутуючи кабелями все навколо.
Відео
Відгуки покупців про Моноблок Acer Aspire C24-1300 (DQ.BL0ME.00L) Black