Морозильна камера Beko RFNM200T40WN
Артикул: 607902
Арт. 607902
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
17 799 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
17 799 ₴
В наявності
17 799 ₴
В наявності
від 2 967 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - камера
/ Корисний об'єм - 168 л
/ Система розморожування - No Frost
/ Потужність заморожування - 10 кг/добу
/ Тип компресора - звичайний
/ Клас енергоспоживання - E
/ Тип управління - сенсорне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Морозильна камера Beko RFNM200T40WN
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | камера |
| Основнi характеристики | |
| Корисний об'єм: | 168 л |
| Система розморожування: | No Frost |
| Кількість полиць/секцій: | 5 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Холодоагент: | R600a |
| Технічні характеристики | |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Автономне збереження холоду: | 9 год |
| Рівень шуму: | 40 дБ |
| Тип компресора: | звичайний |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | E |
| Енергоспоживання: | 211 кВт/рік |
| Керування | |
| Тип управління: | сенсорне |
| Розташування блоку управління: | внутрішнє |
| Особливості | |
| Перевішування дверцят: | є |
| Сигналізація відчинених дверей: | є |
| Наявність дисплея: | з внутрішнім дисплеєм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 54х145.7х57.5 см |
| Колір: | білий |
| Вага: | 45 кг |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Морозильна камера Beko RFNM200T40WN
Морозильна камера.
Холодильник легко адаптується до простору вашої кухні: дверцята зі змінним напрямком відкривання дозволяють вибрати зручну сторону для доступу до продуктів, а електронне цифрове управління забезпечує точне налаштування температури одним дотиком.
Зміна напрямку відкривання дверей.
Цей холодильник можна підлаштувати під будь-яке планування кухні, бо дверцята можна перевісити. Ви самі обираєте, в який бік вони будуть відчинятися - вліво чи вправо. Це особливо корисно, якщо ви хочете поставити два прилади поруч, щоб вони відкривалися в різні боки.
Електронне цифрове управління.
Холодильник оснащений зручним сенсорним екраном, через який легко керувати всіма параметрами. Ви можете за секунду змінити температуру або увімкнути режим швидкого охолодження. Таке управління може бути як всередині, так і на дверцятах зовні - це залежить від конкретної моделі.
Холодильник легко адаптується до простору вашої кухні: дверцята зі змінним напрямком відкривання дозволяють вибрати зручну сторону для доступу до продуктів, а електронне цифрове управління забезпечує точне налаштування температури одним дотиком.
Зміна напрямку відкривання дверей.
Цей холодильник можна підлаштувати під будь-яке планування кухні, бо дверцята можна перевісити. Ви самі обираєте, в який бік вони будуть відчинятися - вліво чи вправо. Це особливо корисно, якщо ви хочете поставити два прилади поруч, щоб вони відкривалися в різні боки.
Електронне цифрове управління.
Холодильник оснащений зручним сенсорним екраном, через який легко керувати всіма параметрами. Ви можете за секунду змінити температуру або увімкнути режим швидкого охолодження. Таке управління може бути як всередині, так і на дверцятах зовні - це залежить від конкретної моделі.
Відгуки покупців про Морозильна камера Beko RFNM200T40WN