Мультипіч Tefal EY905D10
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | мультипіч |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 2700 Вт |
| Нагрівальний елемент: | ТЕН |
| Об'єм чаші: | 8.3 л |
| Об'єм з розширювальним кільцем: | без розширювального кільця |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
| Робоча температура: | 40 - 200 °C |
| Модель: | EY905D10 |
| Керування | |
| Тип управління: | сенсорне керування |
| Оснащення | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Таймер відстрочки старту: | з таймером |
| Оглядове вікно: | відсутнє |
| Нековзні ніжки: | є |
| Термостат: | з термостатом |
| Знімна чаша: | зі знімною чашею |
| Програми | |
| Кількість програм: | 8 шт |
| Програми: | картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, дегідрація, гриль, ручний режим |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 30.6 х 42 х 40 см |
| Вага: | 7.8 кг |
| Колір: | чорний зі сріблястим |

Один пристрій - безліч можливостей
Мультипіч Tefal EY905D10 дозволяє готувати різними способами: запікати, смажити, випікати або використовувати режим гриля. Вона легко замінює одразу кілька кухонних приладів і дозволяє створювати страви від хрусткої картоплі фрі до ніжної запеченої курки. Це зручне рішення для щоденного приготування різноманітних страв — від легкої закуски до повноцінної вечері.

Розумні програми для щоденного приготування
Вбудовані 7 програм допомагають готувати без складних налаштувань: картопля фрі, курятина, овочі, риба, десерти, сушіння продуктів і гриль. Це дає змогу готувати різноманітні страви без зайвих зусиль. Додатково доступний ручний режим для індивідуальних кулінарних експериментів.

Одночасне приготування різних страв
Дві окремі чаші дозволяють готувати різні страви одночасно. Функція SYNC вирівнює час завершення приготування: достатньо вибрати програми, завантажити інгредієнти й запустити процес — обидві страви будуть готові разом.

Дві чаші для зручного приготування
Загальний об’єм 8,3 л розподілений між чашею 5,2 л та 3,1 л. Перша підходить для великих страв або цілої курки, друга — для менших страв. Такий формат ідеальний для приготування одразу кількох страв або великих обсягів їжі.

Гриль для справжніх гурманів
Металева решітка з литого алюмінію забезпечує рівномірне обсмаження та збереження соковитості продуктів. Страви отримують апетитну скоринку, як після приготування на справжньому грилі.

Точний контроль параметрів приготування
Температурний діапазон від 40°C до 200°C у поєднанні з таймером до 60 хвилин дозволяє точно налаштовувати процес приготування. Режим дегідрації підтримує роботу до 10 годин для більш складних рецептів.

Економія часу на кухні
Завдяки сучасній технології приготування страви готуються значно швидше — до 41,2% у порівнянні зі звичайною духовкою класу А. Це дозволяє витрачати менше часу на кухні та більше — на важливі справи.

Простий догляд після приготування
Знімні елементи легко очищуються, адже їх можна мити в посудомийній машині. Це робить процес прибирання максимально швидким і комфортним.

Цифровий збірник кулінарних ідей
Доступ до електронної книги рецептів відкривається через QR-код у швидкій інструкції. Ви завжди маєте під рукою нові ідеї для щоденного приготування.

Відгуки покупців про Мультипіч Tefal EY905D10
Готувати в ній одне задоволення, все просто, легко, швидко, зручно, смачно. Якість бездогання, працює добре, дизайн ідеальний, 2 відділення то взагалі мега зручно. В захваті від результату і від процесу) що не треба нічого робити сама все готує кучу рецептів на любий вкус. Не шкродую що купила ( бо обирала ще Philips NA555/00) насправді класна пічка, щира рекомендація.
Очень удобно что 2 отделения, готовится быстро, равномерно и одновременно, ничего не прилипает не подгорает. Програмы расчитаны на все продукты, готовлю все без исключения, полностью отказалась от духовки, не надо ждать пока разогреется. Очень экономит время, все быстро, выбрал режим и дальше она все сама делает. Размеры достаточно компактные не занимает много места, моется просто, качество супер.