Набір адаптивного підсвічування Govee H6099 TV Backlight 3 Lite для ТБ та моніторів до 65" (H60993D1)
Артикул: 605410
Арт. 605410
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
3 699 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
3 699 ₴
В наявності
3 699 ₴
В наявності
від 925 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 25.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Призначення - для приміщень (інтер'єрна)
/ Живлення - мережа
/ Споживана потужність - 6.6 Вт/м
/ Бездротовий стандарт - Bluetooth + Wi-Fi
/ Довжина - 3.6 м
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Набір адаптивного підсвічування Govee H6099 TV Backlight 3 Lite для ТБ та моніторів до 65" (H60993D1)
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип: | розумна світлодіодна стрічка |
| Призначення: | для приміщень (інтер'єрна) |
| Основнi характеристики | |
| Живлення: | мережа |
| Кількість світлодіодів: | 30 шт/м |
| Споживана потужність: | 6.6 Вт/м |
| Колірна температура (діапазон): | 2000-6500 K |
| Кольорова температура: | 6500K |
| Напруга живлення: | 12 В |
| Бездротовий зв'язок | |
| Бездротовий стандарт: | Bluetooth + Wi-Fi |
| Сумісність | |
| Сумісність з Amazon Alexa: | є |
| Сумісність з Google Assistant: | є |
| Сумісність з Google Home: | є |
| Сумісна версія ОС: | Android / iOS |
| Особливості | |
| Використовувані технології: | RGBICW |
| Керування | |
| Голосове керування: | є |
| Управління з пульта: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Тип монтажу: | двостороння клейка стрічка |
| Довжина: | 3.6 м |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Набір адаптивного підсвічування Govee H6099 TV Backlight 3 Lite для ТБ та моніторів до 65" (H60993D1)
Набір Govee H6099 TV Backlight 3 Lite для телевізорів 55-65 дюймів використовує камеру з корекцією «рибячого ока» для більш точного захоплення кольорів по краях екрану. Технологія RGBIC+W додає окремий теплий білий канал для природного підсвічування під час перегляду фільмів та ігор.
Гравітаційна підвісна конструкція камери полегшує монтаж на ультратонких моделях і стабілізує її положення. Програма Govee Home автоматично вимикає підсвічування під час статичного або порожнього екрана. Синхронізація DreamView дозволяє підключити до 7 інших пристроїв для єдиних світлових ефектів.
Гравітаційна підвісна конструкція камери полегшує монтаж на ультратонких моделях і стабілізує її положення. Програма Govee Home автоматично вимикає підсвічування під час статичного або порожнього екрана. Синхронізація DreamView дозволяє підключити до 7 інших пристроїв для єдиних світлових ефектів.
Відгуки покупців про Набір адаптивного підсвічування Govee H6099 TV Backlight 3 Lite для ТБ та моніторів до 65" (H60993D1)