Накопичувач SSD 3.84TB Samsung PM1743 (MZWLO3T8HCLS-00A07)
Артикул: 609235
Арт. 609235
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
104 506 ₴
Безкоштовна доставка
8
6
8
104 506 ₴
В наявності
104 506 ₴
В наявності
від 13 064 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Об'єм накопичувача - 3.84 ТБ
/ Форм-фактор - U.2
/ Інтерфейс - PCI Express 5.0 x4
/ Тип пам'яті - V-NAND TLC
/ Швидкість запису - 6000 МБ/сек
/ Швидкість зчитування - 14000 МБ/сек
/ TBW (ресурс записів) - 7008 ТБ
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 60 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Накопичувач SSD 3.84TB Samsung PM1743 (MZWLO3T8HCLS-00A07)
| Призначення | |
|---|---|
| Для комп'ютерів: | так |
| Основнi характеристики | |
| Об'єм накопичувача: | 3.84 ТБ |
| Форм-фактор: | U.2 |
| Інтерфейс: | PCI Express 5.0 x4 |
| Тип пам'яті: | V-NAND TLC |
| Швидкість запису: | 6000 МБ/сек |
| Швидкість зчитування: | 14000 МБ/сек |
| Споживання енергії: | до 13.5 Вт |
| Час напрацювання на відмову: | 2 млн годин |
| Особливості | |
| Підтримка NVMe: | є |
| Ударостійкість: | є |
| Додатково | |
| Контролер: | Samsung Proprietary |
| IOPS (читання/запис): | 2 500 000/280 000 |
| TBW (ресурс записів): | 7008 ТБ |
| Додаткові дані: | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання: | читання: 11 Вт; запис: 13.5 Вт |
| Серія | |
| Серія: | Samsung PM1743 |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 100.45 x 70.1 x 15 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Накопичувач SSD 3.84TB Samsung PM1743 (MZWLO3T8HCLS-00A07)
SSD-накопичувач Samsung PM1743 MZWLO3T8HCLS-00A07 — це високопродуктивне рішення корпоративного класу, розроблене для серверів та робочих станцій. Модель оснащена сучасним інтерфейсом PCIe 5.0 x4 з підтримкою NVMe, що забезпечує надзвичайно високу швидкість обробки даних та стабільну роботу навіть при значних навантаженнях. Об’єм накопичувача становить 3.84 ТБ, що дозволяє ефективно працювати з великими масивами інформації, базами даних та віртуалізацією.
Samsung PM1743 виконаний у форм-факторі 2.5" U.3 та побудований на базі V-NAND пам’яті, що гарантує високу надійність, енергоефективність і тривалий термін експлуатації. Швидкість послідовного читання може досягати до 14000 МБ/с, а запису — до 6000 МБ/с, що робить цей SSD чудовим вибором для дата-центрів, серверної інфраструктури та професійних систем зберігання даних.
Samsung PM1743 виконаний у форм-факторі 2.5" U.3 та побудований на базі V-NAND пам’яті, що гарантує високу надійність, енергоефективність і тривалий термін експлуатації. Швидкість послідовного читання може досягати до 14000 МБ/с, а запису — до 6000 МБ/с, що робить цей SSD чудовим вибором для дата-центрів, серверної інфраструктури та професійних систем зберігання даних.
Відгуки покупців про Накопичувач SSD 3.84TB Samsung PM1743 (MZWLO3T8HCLS-00A07)