Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1402CVA-NK3758 (90NX06W1-M04VY0) Star Black
Артикул: 536519
Арт. 536519
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 22.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - Iris Xe Graphics
/ Модель процесора - Intel Core i5-1335U
/ Діагональ екрану - 14"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 8 ГБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 42 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1402CVA-NK3758 (90NX06W1-M04VY0) Star Black
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Iris Xe Graphics |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core i5 |
| Модель процесора: | Intel Core i5-1335U |
| Кількість ядер процесора: | 10 |
| Частота процесора: | 1,3 - 4,6 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 14" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип екрану: | TN |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 8 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 0,92 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Серія | |
| Серія: | ExpertBook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 42 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | ідентифікація відбитка пальця |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 1,46 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 326.9х214.5х19.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1402CVA-NK3758 (90NX06W1-M04VY0) Star Black
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 може похвалитися високою продуктивністю і пропонує цілу низку функцій, спрямованих на бізнес-користувачів. Він є ідеальним вибором і для амбіційних комерційних компаній, і для сучасних освітніх установ. Завдяки компактному дизайну, яскравому й чіткому 14-дюймовому дисплею, потужній платформі, безпеці корпоративного рівня, міцності військового класу та повному набору інтерфейсів ExpertBook B1 стане чудовим портативним партнером для зростання вашого бізнесу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B1 (B1402, 13th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ExpertBook B1 (B1402, 13th Gen Intel) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1402CVA-NK3758 (90NX06W1-M04VY0) Star Black