Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UX3405CA-ST1261 (90NB14W1-M01V80) Ponder Blue
Артикул: 604568
Арт. 604568
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
59 999 ₴
Безкоштовна доставка
8
6
8
59 999 ₴
В наявності
59 999 ₴
В наявності
від 7 500 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 25.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - Intel Core Ultra 5 225H
/ Діагональ екрану - 14"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Модель відеокарти - Arc Graphics
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 75 Вт-год
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UX3405CA-ST1261 (90NB14W1-M01V80) Ponder Blue
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core Ultra 5 |
| Модель процесора: | Intel Core Ultra 5 225H |
| Кількість ядер процесора: | 14 |
| Частота процесора: | 1,7 - 4,9 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 14" |
| Роздільна здатність екрану: | 2880x1800 |
| Тип екрану: | OLED |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | глянцеве |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Arc Graphics |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 2 |
| Thunderbolt 4: | є |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | зовнішній порт |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Серія | |
| Серія: | ZenBook |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 75 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус): | чохол |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | синій |
| Вага: | 1,2 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 312.4х220.1х14.9 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UX3405CA-ST1261 (90NB14W1-M01V80) Ponder Blue
Будьте завжди на висоті з надзвичайно витонченим Zenbook 14 OLED – ультрапортативним ноутбуком, який виводить сучасні технології на абсолютно новий рівень. Ловіть кожну мить завдяки вдосконаленому акумулятору з подовженим терміном служби, підвищуйте свою ефективність за допомогою новітнього процесора Intel Core Ultra та графіки Intel Arc, а також безперешкодно підключайтеся до мережі, адже ноутбук оснащений усіма необхідними портами. Отримайте справжню насолоду від зображення на яскравому дисплеї OLED, неймовірного звучання нових суперлінійних динаміків, а також від екологічного дизайну, що враховує всі вимоги до захисту навколишнього середовища.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц, ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook 14 OLED (UX3405) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук Asus Zenbook 14 OLED UX3405CA-ST1261 (90NB14W1-M01V80) Ponder Blue
Хіти продажівДивитися все