Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101GURA) FullHD Shadow Black
Артикул: 436272
Арт. 436272
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 22.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - GeForce RTX3050
/ Модель процесора - Intel Core i5-11320H
/ Діагональ екрану - 15.6"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 8 ГБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 45 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101GURA) FullHD Shadow Black
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Виробник відеокарти: | nVidia |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX3050 |
| Обсяг пам'яті відеокарти: | 4 ГБ DDR6 |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core i5 |
| Модель процесора: | Intel Core i5-11320H |
| Кількість ядер процесора: | 4 |
| Частота процесора: | 3,2 - 4,5 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 8 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 0,92 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Серія | |
| Серія: | IdeaPad Gaming |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 45 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 2,25 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 359.6х251.9х24.2 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101GURA) FullHD Shadow Black
Граєш у ігри та хочеш отримувати максимальне задоволення від геймінгу? Ноутбук Lenovo ideapad 3 Gaming 15IHU6 дозволить змагатися на рівних із досвідченими супротивниками. Пристрій із продуктивним «залізом» у стильному корпусі чорного кольору – все для комфортного ігрового процесу під час поїздок та подорожей. Лептоп вагою 2,25 кг працює до 7 годин на одному заряді акумулятора.
Перейдіть на новий рівень
Грайте, записуйте та транслюйте ігри одночасно завдяки потужному та ефективному процесору потужністю 35 Вт, оптимізованого для забезпечення максимальної продуктивності. Грайте в більшість топових ігор у роздільній здатності Full HD. Оцініть чудову швидкість передачі даних та максимальну надійність мережевих підключень з модулем Intel Wi-Fi 6 (Gig+)
Ефективне охолодження
Відводячи на 35% більше тепла (115 Вт), ніж попереднє покоління ноутбуків, IdeaPad Gaming 3i Gen 6 (15), працює швидше і тихіше, залишаючись холодним навіть у найнапруженіших ігрових марафонах . Потік повітря, що проходить через чотири вентиляційні отвори, зріс більш ніж удвічі, а кількість теплових трубок збільшилося з двох до трьох.
Перейдіть на новий рівень
Грайте, записуйте та транслюйте ігри одночасно завдяки потужному та ефективному процесору потужністю 35 Вт, оптимізованого для забезпечення максимальної продуктивності. Грайте в більшість топових ігор у роздільній здатності Full HD. Оцініть чудову швидкість передачі даних та максимальну надійність мережевих підключень з модулем Intel Wi-Fi 6 (Gig+)
Ефективне охолодження
Відводячи на 35% більше тепла (115 Вт), ніж попереднє покоління ноутбуків, IdeaPad Gaming 3i Gen 6 (15), працює швидше і тихіше, залишаючись холодним навіть у найнапруженіших ігрових марафонах . Потік повітря, що проходить через чотири вентиляційні отвори, зріс більш ніж удвічі, а кількість теплових трубок збільшилося з двох до трьох.
Відгуки покупців про Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 (82K101GURA) FullHD Shadow Black