Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-3438XUA (9S7-16R831-3438) Cosmos Gray
Артикул: 610477
Арт. 610477
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
43 999 ₴
Безкоштовна доставка
7
6
7
43 999 ₴
В наявності
43 999 ₴
В наявності
від 6 286 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель відеокарти - GeForce RTX4050
/ Модель процесора - Intel Core i5-13420H
/ Діагональ екрану - 15.6"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 52.5 Вт-год
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-3438XUA (9S7-16R831-3438) Cosmos Gray
| Відеокарта | |
|---|---|
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Виробник відеокарти: | NVIDIA |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX4050 |
| Обсяг пам'яті відеокарти: | 6 ГБ |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core i5 |
| Модель процесора: | Intel Core i5-13420H |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Частота процесора: | 2,1 - 4,6 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 15.6" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 144 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 3 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| LAN (RJ-45): | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 0,92 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| Серія | |
| Серія: | Thin |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 52.5 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик |
| Колір: | сірий |
| Вага: | 1,86 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 359х254х21.7 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-3438XUA (9S7-16R831-3438) Cosmos Gray
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-3438XUA (9S7-16R831-3438)
Сліпучі спалахи блискавок розтинають небо, над горами здіймаються величні дракони — безмежний світ ігор чекає на дослідження. І Thin 15 стане ідеальним супутником у цій подорожі. Фірмовий тонкий корпус отримав новий відтінок cosmos grey та оновлене "залізо". Відчуйте усю міць і пориньте у геймплей вільно та стрімко разом із Thin 15!
У НОВЕ ПОКОЛІННЯ
Процесор Intel Core i5-13420H з оновленою гібридною архітектурою включає до 4 продуктивних та 4 енергоефективних ядер, що забезпечує комфортне мультизадачне використання та плавну роботу вимогливих ігор.
ВІДЧУЙТЕ СИЛУ GEFORCE RTX 40 SERIES
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 40 — це надшвидкі рішення для геймерів і творців контенту. Побудовані на високоефективній архітектурі Ada Lovelace, вони гарантують відчутний стрибок продуктивності, підтримку AI-технології DLSS 3 та реалістичне освітлення завдяки повноцінному рейтрейсингу. Набір технологій Max-Q додатково оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, автономність і шум.
ТИХИЙ І ХОЛОДНИЙ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Система охолодження налаштована так, щоб ноутбук працював тихіше та прохолодніше навіть під час інтенсивних задач, гармонійно вписуючись у будь-яке оточення.
МИТТЄВА РЕАКЦІЯ ТА ПЛАВНЕ ЗОБРАЖЕННЯ
Thin 15 створений з урахуванням потреб геймерів — дисплей із високою частотою оновлення дає надзвичайно плавну картинку та дозволяє відчути новий рівень ігрового досвіду.
ВСЕ НЕОБХІДНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Ноутбук пропонує повний набір портів і можливостей підключення, щоб ви без зусиль під’єднували всі свої пристрої.
Сліпучі спалахи блискавок розтинають небо, над горами здіймаються величні дракони — безмежний світ ігор чекає на дослідження. І Thin 15 стане ідеальним супутником у цій подорожі. Фірмовий тонкий корпус отримав новий відтінок cosmos grey та оновлене "залізо". Відчуйте усю міць і пориньте у геймплей вільно та стрімко разом із Thin 15!
У НОВЕ ПОКОЛІННЯ
Процесор Intel Core i5-13420H з оновленою гібридною архітектурою включає до 4 продуктивних та 4 енергоефективних ядер, що забезпечує комфортне мультизадачне використання та плавну роботу вимогливих ігор.
ВІДЧУЙТЕ СИЛУ GEFORCE RTX 40 SERIES
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX серії 40 — це надшвидкі рішення для геймерів і творців контенту. Побудовані на високоефективній архітектурі Ada Lovelace, вони гарантують відчутний стрибок продуктивності, підтримку AI-технології DLSS 3 та реалістичне освітлення завдяки повноцінному рейтрейсингу. Набір технологій Max-Q додатково оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, автономність і шум.
ТИХИЙ І ХОЛОДНИЙ ПІД НАВАНТАЖЕННЯМ
Система охолодження налаштована так, щоб ноутбук працював тихіше та прохолодніше навіть під час інтенсивних задач, гармонійно вписуючись у будь-яке оточення.
МИТТЄВА РЕАКЦІЯ ТА ПЛАВНЕ ЗОБРАЖЕННЯ
Thin 15 створений з урахуванням потреб геймерів — дисплей із високою частотою оновлення дає надзвичайно плавну картинку та дозволяє відчути новий рівень ігрового досвіду.
ВСЕ НЕОБХІДНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Ноутбук пропонує повний набір портів і можливостей підключення, щоб ви без зусиль під’єднували всі свої пристрої.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук MSI Thin 15 B13VE-3438XUA (9S7-16R831-3438) Cosmos Gray