Оптичні патч-корди

Обрано 16 товарів
Швидка
відправка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-FC/UPC-LC/UPC-3
37 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
12
гарантія
Кабель MikroTik XQ+DA0003 (QSFP28, 100Gbit/s  3m, direct attach)
2 373 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
12
гарантія
Кабель-розгалужувач Mikrotik XQ+BC0003-XS+
3 441 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
43 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
12
гарантія
Кабель MikroTik XS+DA0003 (SFP, SFP+, SFP28, 3m, direct attach)
1 701 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2
45 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
12
гарантія
Кабель MikroTik XQ+DA0001 (QSFP28, 100Gbit/s  1m, direct attach)
1 701 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
4
Швидка
відправка
-15%
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 3m
139 ₴ 118 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
-15%
Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 5m
159 ₴ 135 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
-15%
Патчкорд Abee LC/APC-LC/APC duplex, G657A, 2.0mm, 5m
159 ₴ 135 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4
Швидка
відправка
-16%
Патчкорд Abee LC/APC-FC/APC simplex, G657A, 2.0mm, 3m
109 ₴ 92 ₴
В наявності
Безкоштовна доставка Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
4