Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Orange (6931548318781)
Артикул: 599327
Арт. 599327
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
20 999 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
20 999 ₴
В наявності
20 999 ₴
В наявності
від 7 000 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 10.95"
/ Оперативна пам'ять - 12 ГБ
/ Об'єм вбудованої пам'яті - 256 ГБ
/ Основна камера - 108+20 Мп
/ Батарея - 30000 mAh
/ Кількість SIM-карт - 2
/ Встановлена ОС - Android 14.0
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Orange (6931548318781)
| Серія | |
|---|---|
| Серія: | Blackview Tab Active 10 Pro |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 10.95" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920 x 1200 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 90 Гц |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 256 ГБ |
| Підтримка SD-карти: | до 2 ТБ |
| Процесор | |
| Процесор: | Mediatek Dimensity 7300 |
| Частота: | 4 x 2.5 ГГц + 4 x 2.0 ГГц |
| Кількість ядер: | 8 |
| Графічний процесор: | ARM Mali-G615 |
| Камера | |
| Основна камера: | 108+20 Мп |
| Фронтальна камера: | 50 Мп |
| Безпека | |
| Розблокування по обличчю: | є |
| Сканер відбитків пальців: | є |
| Бездротовий зв'язок | |
| Навігаційна система: | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Стандарти зв'язку: | 5G |
| Наяність NFC: | з NFC |
| Роз'єми | |
| Роз'єм: | USB Type-C |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм: | з роз'ємом 3.5 мм |
| Акумулятор і заряджання | |
| Батарея: | 30000 mAh |
| Швидка зарядка: | є |
| Потужність заряджання: | 55 Вт |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Операційна система | |
| Встановлена ОС: | Android 14.0 |
| Корпус | |
| Розмір (ВхШхГ): | 267.6 х 179 х 19.5 мм |
| Вага: | 1270 г |
| Колір: | Чорно-помаранчевий |
| Матеріал корпусу: | метал + пластик |
| Захист від пилу і вологи: | IP69K |
| Аксесуари у комплекті | |
| Наявність клавіатури: | без клавіатури |
| Наявність стілусу: | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла: | без чохла / скла |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля: | зарядний пристрій + кабель |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Orange (6931548318781)
Крайне примітна модель з розряду невбиваних планшетів з акцентом на максимально довгий час автономної роботи. В пристрої встановлена акумуляторна батарея аж на 30000 мАг, та ще й з функцією зворотної зарядки інших гаджетів. Потужність відновлення енергетичних запасів у комірках акумулятора складає 55 Вт, а здійснюється зарядний процес через провід. Корпус моделі отримав захист від ударів, падінь, пилу і води, що підтверджується сертифікатами MIL-STD-810H, IP68, IP69K. Більш того, у задню панель планшету вбудували яскравий кемпінговий ліхтар зі світловіддачею до 400 лм. Працює Blackview Active 10 Pro 256GB під керуванням восьмиядерного процесора MediaTek Dimensity 7300 зі вбудованим 5G-модемом. В пристрої передбачається 12 ГБ «оперативки» швидкого стандарту LPDDR5, є 256 ГБ пам`яті зі слотом розширення під флешку microSD об`ємом до 2 ТБ. Додатково планшет озброїли стереодинаміками від Harman Kardon. Камери у моделі смартфонні: ззаду встановлена пара 108 + 20 МП (ведучий датчик і сенсор нічного бачення), а за зйомку селфі-кадрів відповідає фронталка високої роздільної здатності на 50 МП. Що стосується характеристик екрану, у планшеті використовується 10.95-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю 1920х1200 пікселів і частотою оновлення 90 Гц. Важить пристрій понад 1.2 кг.
Відгуки покупців про Планшет Blackview Tab Active 10 Pro 12/256GB Orange (6931548318781)