Пральна машина Hisense WD5I8043BWF
Артикул: 592345
Арт. 592345
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
24 999 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
24 999 ₴
В наявності
24 999 ₴
В наявності
від 6 250 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Завантаження (прання) - 8 кг
/ Швидкість віджимання - 1400 об/хв
/ Клас енергоспоживання - А
/ Тип двигуна - інверторний
/ Тип управління - сенсорне
/ Кількість програм - 18
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Пральна машина Hisense WD5I8043BWF
| Тип | |
|---|---|
| Тип пральної машини: | фронтальне завантаження |
| Основнi характеристики | |
| Вид: | автомат |
| Завантаження (прання): | 8 кг |
| Сушіння: | з сушінням |
| Завантаження (сушіння): | 5 кг |
| Швидкість віджимання: | 1400 об/хв |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Клас ефективності прання: | A |
| Клас ефективності віджиму: | B |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Привод: | ремінний |
| Конструкція бака: | цілісний |
| Керування | |
| Тип управління: | сенсорне |
| Smart керування: | через Wi-Fi |
| Програми | |
| Кількість програм: | 18 |
| Основні програми | |
| Бавовна: | є |
| Синтетика: | є |
| Вовна: | є |
| Швидке прання / Експрес: | є |
| Полоскання: | є |
| Віджим: | є |
| Попереднє прання: | є |
| Eco: | є |
| Спеціальні програми | |
| Антиалергійна: | є |
| Дитячий одяг: | є |
| Додаткове полоскання: | є |
| Додаткові програми: | видалення шерсті тварин / очищення барабана / AntiCrease+ |
| Додатково | |
| Відстрочка старту: | є |
| Споживання електроенергії: | 0,33 кВт/год |
| Споживання води: | 38 л |
| Рівень шуму віджиму: | 72 дБ |
| Особливості | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Обробка парою: | є |
| Вибір температури прання: | є |
| Дозавантаження: | через Старт/Пауза |
| Захист | |
| Захист від дітей: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий із чорним |
| Габарити (ШхВхГ): | 595 х 845 х 470 мм |
| Вага: | 62 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Пральна машина Hisense WD5I8043BWF
Компанія Hisense пропонує модель 2-в-1, що об’єднує можливості прання і сушки білизни. Просторий барабан Max Drum об’ємом 55 л забезпечує хорошу місткість: у режимі прання завантаження досягає 8 кг, під час сушіння — 5 кг. Водночас конструкція iFit не надто габаритна — глибина прально-сушильної машини становить лише 47 см, що робить її чудовим варіантом для обмеженого простору.
Встановлено інверторний двигун, головними перевагами якого є тиха і стабільна робота, енергоефективність та довгий термін служби. Він розвиває швидкість обертання барабана під час віджиму до 1400 обертів на хвилину, забезпечуючи краще видалення вологи та скорочує час сушіння. А за ефективне прання відповідає технологія iJet, що використовує гібридний і рециркуляційний струмінь води, що глибоко проникає в тканини.
Модель пропонує 18 програм, які охоплюють різні цикли та призначені для різних типів тканини. Це режими для синтетики, бавовни, постільної білизни, дитячого одягу тощо. Окрім стандартних програм, у Hisense WD5I 8043 BWF є й більш цікаві функції. Програма Hygiene Guard використовує гарячу пару, яка глибоко проникає у волокна, усуваючи бактерії, віруси та алергени. Програма Pet Care корисна для власників домашніх тварин: вона сприяє видаленню шерсті з одягу і додатково дезінфікує білизну парою.
Функція Drum Clean допомагає підтримувати барабан в чистоті, очищаючи його від забруднень і залишків мийних засобів. Програма Refresh швидко освіжає одяг, видаляючи складки за допомогою невеликої кількості води. Anti Crease використовує делікатну пару для зменшення кількості складок і заломів. Програма видалення плям бореться з 9 найстійкішими плямами, автоматично регулюючи температуру, швидкість і час прання залежно від типу плями.
А програма Wash&Dry 49 дозволяє швидко освіжити і висушити невелику кількість одягу (до 1 кг) всього за 49 хвилин. Окрім цього, серед переваг моделі — 3.55-дюймовий TFT-екран iPlay з чітким відображенням циклів і функцій для зручного управління, таймер завершення прання та можливість підключити машину через Wi-Fi для віддаленого управління через мобільний застосунок ConnectLife.
Встановлено інверторний двигун, головними перевагами якого є тиха і стабільна робота, енергоефективність та довгий термін служби. Він розвиває швидкість обертання барабана під час віджиму до 1400 обертів на хвилину, забезпечуючи краще видалення вологи та скорочує час сушіння. А за ефективне прання відповідає технологія iJet, що використовує гібридний і рециркуляційний струмінь води, що глибоко проникає в тканини.
Модель пропонує 18 програм, які охоплюють різні цикли та призначені для різних типів тканини. Це режими для синтетики, бавовни, постільної білизни, дитячого одягу тощо. Окрім стандартних програм, у Hisense WD5I 8043 BWF є й більш цікаві функції. Програма Hygiene Guard використовує гарячу пару, яка глибоко проникає у волокна, усуваючи бактерії, віруси та алергени. Програма Pet Care корисна для власників домашніх тварин: вона сприяє видаленню шерсті з одягу і додатково дезінфікує білизну парою.
Функція Drum Clean допомагає підтримувати барабан в чистоті, очищаючи його від забруднень і залишків мийних засобів. Програма Refresh швидко освіжає одяг, видаляючи складки за допомогою невеликої кількості води. Anti Crease використовує делікатну пару для зменшення кількості складок і заломів. Програма видалення плям бореться з 9 найстійкішими плямами, автоматично регулюючи температуру, швидкість і час прання залежно від типу плями.
А програма Wash&Dry 49 дозволяє швидко освіжити і висушити невелику кількість одягу (до 1 кг) всього за 49 хвилин. Окрім цього, серед переваг моделі — 3.55-дюймовий TFT-екран iPlay з чітким відображенням циклів і функцій для зручного управління, таймер завершення прання та можливість підключити машину через Wi-Fi для віддаленого управління через мобільний застосунок ConnectLife.
Відгуки покупців про Пральна машина Hisense WD5I8043BWF