Проєктор Epson EB-810E (V11HA99080)
Артикул: 584721
Арт. 584721
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Технологія матриці - LCD
/ Діагональ екрану - 2.03-4.06 м
/ Співвідношення сторін зображення - 16:9
/ Роздільна здатність - 1920х1080
/ Яскравість - 5000 лм
/ Контрасність - 2500000:1
/ Мінімальна фокусна відстань - 2.3 мм
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Проєктор Epson EB-810E (V11HA99080)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Технологія матриці: | LCD |
| Діагональ екрану: | 2.03-4.06 м |
| Співвідношення сторін зображення: | 16:9 |
| Роздільна здатність: | 1920х1080 |
| Максимальна роздільна здатність: | 3840х2160 |
| Яскравість: | 5000 лм |
| Контрасність: | 2500000:1 |
| Мінімальна фокусна відстань: | 2.3 мм |
| Кількість ламп: | 1 |
| Джерело світла: | Laser |
| Коефіцієнт проекції: | 0.16-0.4:1 |
| Операційна система: | без ОС |
| Джерело живлення: | мережа |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Бездротові можливості: | Wi-Fi |
| Стандарт швидкості Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Роз'єми | |
| USB: | є |
| Кількість USB: | 3 |
| HDMI: | є |
| Кількість HDMI: | 3 |
| Ethernet: | є |
| RS-232: | є |
| Особливості | |
| Пульт ДК: | є |
| Підтримка HDR: | є |
| Зворотна проєкція: | є |
| Вбудовані динаміки: | є |
| Цифрове масштабування: | є |
| Корекція спотворення: | є |
| Призначення | |
| Призначення: | ультракороткофокусні |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | проєктор, пульт керування, кабель живлення, документація |
| Додатково | |
| Потужність динаміків: | 16 Вт |
| Енергоспоживання: | 380 Вт |
| Рівень шуму: | 35 дБ |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 695х156х341 мм |
| Вага: | 12.5 кг |
| Колір: | білий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Проєктор Epson EB-810E (V11HA99080)
EB-810E — перший суперультракороткофокусний лазерний проєктор Epson із роздільною здатністю 4KE, призначений для бізнесу, гібридної роботи та приміщень з ефектом присутності.
Проєктор EB-810E можна розмістити на відстані всього кількох сантиметрів від стіни, щоб створити яскраві зображення з роздільною здатністю 4KE з діагоналлю до 160 дюймів. Він проєктує контент із приголомшливою чіткістю та пропонує недорогу, енергоефективну й велику проєкційну систему відображення зі зручним і швидким налаштуванням.
Завдяки колірній яскравості (CLO) у 5000 люменів і технології 3LCD зображення моделі EB-810E є яскравим і чітким із діагоналлю до 160 дюймів, забезпечуючи видимість контенту під будь-яким кутом і на будь-якій відстані. Зображення створює ефект присутності, а сам проєктор є надзвичайно простим у використанні.
Універсальні варіанти дротового та бездротового підключення, включно з дублюванням екрана за допомогою Miracast, забезпечують безпроблемне передавання вмісту з кількох пристроїв.
Його вага становить лише 12.5 кг, тому він надзвичайно портативний, а програма Epson Setting Assistant робить налаштування швидким і простим. Це ідеальна проєкційна система відображення, яка підходить для приміщень різних розмірів, що має гнучкі варіанти встановлення.
EB-810E підтримує різні формати зображення та безшовну мультипроєкцію, що робить його однорідним, енергоефективним ультрашироким проєктором, який ідеально підходить для відеоконференцій.
У поєднанні з екраном блокування навколишнього світла від компанії Epson якість зображення EB-810E не поступається якості відеостіни або світлодіодного дисплея.
Проєктор EB-810E можна розмістити на відстані всього кількох сантиметрів від стіни, щоб створити яскраві зображення з роздільною здатністю 4KE з діагоналлю до 160 дюймів. Він проєктує контент із приголомшливою чіткістю та пропонує недорогу, енергоефективну й велику проєкційну систему відображення зі зручним і швидким налаштуванням.
Завдяки колірній яскравості (CLO) у 5000 люменів і технології 3LCD зображення моделі EB-810E є яскравим і чітким із діагоналлю до 160 дюймів, забезпечуючи видимість контенту під будь-яким кутом і на будь-якій відстані. Зображення створює ефект присутності, а сам проєктор є надзвичайно простим у використанні.
Універсальні варіанти дротового та бездротового підключення, включно з дублюванням екрана за допомогою Miracast, забезпечують безпроблемне передавання вмісту з кількох пристроїв.
Його вага становить лише 12.5 кг, тому він надзвичайно портативний, а програма Epson Setting Assistant робить налаштування швидким і простим. Це ідеальна проєкційна система відображення, яка підходить для приміщень різних розмірів, що має гнучкі варіанти встановлення.
EB-810E підтримує різні формати зображення та безшовну мультипроєкцію, що робить його однорідним, енергоефективним ультрашироким проєктором, який ідеально підходить для відеоконференцій.
У поєднанні з екраном блокування навколишнього світла від компанії Epson якість зображення EB-810E не поступається якості відеостіни або світлодіодного дисплея.
Відгуки покупців про Проєктор Epson EB-810E (V11HA99080)