Проєктор ViewSonic PA503S (VS16905)
Артикул: 497987
Арт. 497987
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Технологія матриці - DLP
/ Роздільна здатність - 800х600
/ Яскравість - 3800 лм
/ Контрасність - 22000:1
/ Кількість ламп - 1
/ Джерело світла - LED
/ USB - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Проєктор ViewSonic PA503S (VS16905)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Технологія матриці: | DLP |
| Роздільна здатність: | 800х600 |
| Яскравість: | 3800 лм |
| Контрасність: | 22000:1 |
| Кількість ламп: | 1 |
| Джерело світла: | LED |
| Роз'єми | |
| USB: | є |
| Кількість USB: | 1 |
| HDMI: | є |
| Кількість HDMI: | 1 |
| VGA: | є |
| Кількість VGA: | 2 |
| Особливості | |
| Пульт ДК: | є |
| Додатково | |
| Потужність динаміків: | 2 Вт |
| Енергоспоживання: | 240 Вт |
| Рівень шуму: | 27 дБ |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 294x218x110 мм |
| Вага: | 2.12 кг |
| Колір: | білий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Проєктор ViewSonic PA503S (VS16905)
Проєктор ViewSonic PA503S створює вражаюче зображення в аудиторіях та конференц-залах малих розмірів. Завдяки підвищеній яскравості та збільшеному терміну експлуатації лампи проєктор PA503S гарантовано створює зображення з найдрібнішими деталями у будь-якому середовищі протягом тривалішого терміну служби. Ексклюзивна технологія компанії ViewSonic, SuperColour, дозволяє відтворювати ширший колірний діапазон, і глядачі можуть насолоджуватися більш реалістичними та точними кольорами і при світлі та у темряві – якість зображення завжди залишається високою.
Відгуки покупців про Проєктор ViewSonic PA503S (VS16905)