Проєктор ViewSonic PA700S (VS19341)
Артикул: 584685
Арт. 584685
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Технологія матриці - DLP
/ Діагональ екрану - 0.762-7.62 м
/ Співвідношення сторін зображення - 4:3
/ Роздільна здатність - 800х600
/ Яскравість - 4500 лм
/ Контрасність - 12000:1
/ Мінімальна фокусна відстань - 21.85 мм
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Проєктор ViewSonic PA700S (VS19341)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Технологія матриці: | DLP |
| Діагональ екрану: | 0.762-7.62 м |
| Співвідношення сторін зображення: | 4:3 |
| Роздільна здатність: | 800х600 |
| Максимальна роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Яскравість: | 4500 лм |
| Контрасність: | 12000:1 |
| Мінімальна фокусна відстань: | 21.85 мм |
| Максимальна фокусна відстань: | 24.01 мм |
| Кількість ламп: | 1 |
| Джерело світла: | UHP |
| Потужність лампи: | 240 Вт |
| Коефіцієнт проекції: | 1.94-2.16:1 |
| Операційна система: | без ОС |
| Джерело живлення: | мережа |
| Роз'єми | |
| USB: | є |
| Кількість USB: | 1 |
| HDMI: | є |
| Кількість HDMI: | 2 |
| VGA: | є |
| Кількість VGA: | 2 |
| Аудіороз'єм 3.5 мм: | є |
| RS-232: | є |
| Особливості | |
| Підтримка 3D: | є |
| Пульт ДК: | є |
| Зворотна проєкція: | є |
| Вбудовані динаміки: | є |
| Цифрове масштабування: | є |
| Корекція спотворення: | є |
| Призначення | |
| Призначення: | для роботи та освіти |
| Комплектація | |
| Входить до комплекту: | проєктор, пульт управління, кабель живлення, кабель VGA, документація |
| Додатково | |
| Потужність динаміків: | 3 Вт |
| Енергоспоживання: | 295 Вт |
| Рівень шуму: | 34 дБ |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 309х115х234 мм |
| Вага: | 2.7 кг |
| Колір: | білий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Проєктор ViewSonic PA700S (VS19341)
ViewSonic PA700S — це SVGA-проєктор з високим рівнем яскравості, розроблений для бізнесу та освіти.
Завдяки яскравості 4500 ANSI люмен він забезпечує чітке зображення на великому екрані до 300 дюймів — у переговорних кімнатах, класах чи інших яскраво освітлених приміщеннях.
Подвійні порти HDMI забезпечують гнучке підключення до кількох пристроїв із легким перемиканням між джерелами контенту. USB Type-A порт може живити бездротові HDMI донгли, роблячи трансляцію контенту ще зручнішою. Оновлення програмного забезпечення можна виконувати через USB-підключення до ноутбука, без необхідності звертатись до сервісних центрів.
Проєктор оснащений вбудованим динаміком потужністю 3 Вт, що дозволяє відтворювати звук під час презентацій без необхідності в зовнішніх колонках.
Завдяки яскравості 4500 ANSI люмен він забезпечує чітке зображення на великому екрані до 300 дюймів — у переговорних кімнатах, класах чи інших яскраво освітлених приміщеннях.
Подвійні порти HDMI забезпечують гнучке підключення до кількох пристроїв із легким перемиканням між джерелами контенту. USB Type-A порт може живити бездротові HDMI донгли, роблячи трансляцію контенту ще зручнішою. Оновлення програмного забезпечення можна виконувати через USB-підключення до ноутбука, без необхідності звертатись до сервісних центрів.
Проєктор оснащений вбудованим динаміком потужністю 3 Вт, що дозволяє відтворювати звук під час презентацій без необхідності в зовнішніх колонках.
Відгуки покупців про Проєктор ViewSonic PA700S (VS19341)