Процесор Intel Core i3 10100F 3.6GHz (6MB, Comet Lake, 65W, S1200) Box (BX8070110100F)
У кошику
Інтегрована графіка:
є відсутня
В наявності
В наявності
У кошику
8
Сокет - LGA1200 / Сімейство процесора - Core i3 / Кількість ядер процесора - 4 ядра / Внутрішня тактова частота (ГГц) - 3,6 - 4,3 / Кількість потоків - 8 / Тепловиділення - 65 Вт / Модель інтегрованої графіки - без графіки /
Призначення
Призначення: для настільного ПК
Основнi характеристики
Сокет: LGA1200
Сімейство процесора: Core i3
Кількість ядер процесора: 4 ядра
Тип упаковки: Box
Ядро
Кількість потоків: 8
Техпроцесс: 14 нм
Тепловиділення: 65 Вт
Кеш L3: 6 МБ
Покоління процесорів Intel: Intel 10 Gen (Comet Lake)
Пам'ять
Тип пам'яті: DDR4
Максимальна частота пам'яті: 2666 МГц
Додатково
Модель інтегрованої графіки: без графіки
Розблокований множник: відсутній
Наявність кулера: з кулером
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.