Процесор Intel Core i7 13700F 2.1GHz (30MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Box (BX8071513700F)
У кошику
Тип упаковки:
Tray Box
Наявність кулера:
з кулером без кулера
Сокет - LGA1700 / Сімейство процесора - Core i7 / Кількість ядер процесора - 16 ядер / Внутрішня тактова частота (ГГц) - 2,1 - 5,2 / Кількість потоків - 24 / Тепловиділення - 65 Вт / Модель інтегрованої графіки - без графіки /
Основнi характеристики
Сокет: LGA1700
Сімейство процесора: Core i7
Кількість ядер процесора: 16 ядер
Тип упаковки: Box
Ядро
Кількість потоків: 24
Техпроцесс: 7 нм
Тепловиділення: 65 Вт
Кеш L3: 30 МБ
Покоління процесорів Intel: Intel 13 Gen (Raptor Lake)
Пам'ять
Тип пам'яті: DDR4 / DDR5
Максимальна частота пам'яті: 3200 МГц / 5600 МГц
Додатково
Для ігор: так
Наявність кулера: з кулером
Технології: Intel Hyper-Threading, Intel Speed Shift, Intel Turbo Boost
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.