Радіоприймач REAL-EL X-540 Black-Yellow
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Тип: | портативний |
| Джерело живлення: | від акумулятора / від батарейок / від мережі |
| Потужність: | 5 Вт |
| Кількість динаміків: | 1 шт |
| Діаметр динаміків: | 76 мм |
| Частотний діапазон FM: | 88 – 108 МГц |
| Акумулятор: | літій-іонний акумулятор 1200 мА·год, 3.7 В |
| Батарея: | 2 x D/LR-20 |
| Напруга живлення: | 230 В / 50 Гц |
| Тип прийому: | FM/AM/SW радіо |
| Особливості | |
| Підтримка носіїв: | USB-флешпам'ять, microSD |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | ABS пластик |
| Розміри: | 220 х 160 х 60 мм |
| Вага: | 650 г |
| Колір: | чорний/жовтий |
Портативний радіоприймач REAL-EL X-540 — ваш ідеальний супутник для музичних пригод! Цей компактний пристрій не тільки забезпечує високоякісний прийом FM/AM/SW радіостанцій, але й дозволяє відтворювати улюблену музику з USB flash або SD карт пам’яті. Завдяки літій-іонному акумулятору та можливості додаткового живлення від батарейок типу D/LR-20, ви зможете насолоджуватися чистим і яскравим звуком де завгодно і коли завгодно. Телескопічна поворотна антена гарантує стабільний прийом, а вихід на навушники дозволяє слухати музику без зайвого шуму.
Але це ще не все! REAL-EL X-540 вражає не тільки своїми технічними характеристиками, але й дизайном. Його ергономічна панель управління зроблена так, щоб кожна кнопка була під рукою. Ви легко зможете переключатися між режимами, налаштовувати станції та регулювати гучність. І все це в супроводі високої надійності які підтверджені гарантією. Не пропустіть можливість зробити своє життя яскравішим з REAL-EL X-540!
Відгуки покупців про Радіоприймач REAL-EL X-540 Black-Yellow
Радіо дуже гарне. Як на вигляд так і по функціоналу. Дуже легке в користуванні.
І легеньке по вазі. Перевагою є те що працює і від мережі і від акумулятора, і від батарейок, а це дуже важливо при відключення світла.
Відправка була в день замовлення, за що окрема подяка.
Радио супер. Соответствует как на фото. Оооочень мне понравилось по дизайну. Звук супер и FM радио станции находит быстро. Я в него влюбилась с первого взгляда 🤍
Велике дякую!
Відправили в той же день!
З радіо все добре - повністю відповідає опису.
Є єдиний момент - для того, щоб радіо перейшло працювати на акумулятор, треба відʼєднати кабель живлення від самого радіо. Здається там в розʼємі є маленька кнопка, яка за це відповідає.