Робот-пилосос Karcher RVC 3 (1.269-110.0)
Артикул: 604948
Арт. 604948
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
14 999 ₴
Безкоштовна доставка
9
5
9
14 999 ₴
В наявності
14 999 ₴
В наявності
від 1 667 ₴ / міс
9
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - робот-пилосос
/ Тип прибирання - сухе, вологе
/ Потужність всмоктування - 15000 Па
/ Об'єм контейнера збору пилу - 240 мл
/ Тип оброблюваного покриття - килим з високим ворсом, килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, скло
/ Технологія навігації - лазерна (Lidar)
/ Час роботи від акумулятора на 1 заряді - 130 хв
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Робот-пилосос Karcher RVC 3 (1.269-110.0)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | робот-пилосос |
| Основнi характеристики | |
| Тип прибирання: | сухе, вологе |
| Потужність всмоктування: | 15000 Па |
| Керування: | через смартфон |
| Об'єм контейнера збору пилу: | 240 мл |
| Об'єм контейнера для води: | 280 мл |
| Тип оброблюваного покриття: | килим з високим ворсом, килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, скло |
| Рівень шуму: | 67 дБ |
| Технологія навігації: | лазерна (Lidar) |
| Модель: | RVC 3 |
| Функції | |
| Автоматична підзарядка: | є |
| Прибирання за розкладом: | є |
| Продовження прибирання після підзарядки: | є |
| Автозбільшення потужності на килимах: | є |
| Станція автовивантаження сміття: | є |
| Складання картки приміщення: | є |
| Мультикартографія: | є |
| Датчики | |
| Датчик перешкод: | є |
| Датчик перепаду висоти: | є |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Час заряджання акумулятора: | 3 год 50 хв |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді: | 130 хв |
| Ємність акумулятора: | 2600 мАг |
| Особливості | |
| Віртуальні стіни: | є |
| Індикація | |
| Голосовий звіт: | є |
| Рух робота на карті: | є |
| Звуковий сигнал: | є |
| Фізичні характеристики робота-пилососа | |
| Розміри (ШхВхГ): | 325 х 335 х 97 мм |
| Вага: | 2.76 кг |
| Цвет: | White |
| Фізичні характеристики станції | |
| Розміри (ШхВхГ): | 146 х 101 х 66 мм |
| Вага: | 0.7 кг |
| Комплектація | |
| Комплектація: | робот-пилосос, док-станція, бічна щітка проти сплутування, бічна щітка, основна щітка, кришка основної щітки, сміттєвий контейнер з фільтром, насадка для швабри, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Робот-пилосос Karcher RVC 3 (1.269-110.0)
Розумний робот-пилосос Karcher RVC 3 створений для того, щоб спростити щоденне прибирання вдома. Він самостійно та систематично очищає тверді підлогові покриття і килими з низьким ворсом, надійно збираючи сухий бруд у вбудований пилозбірник за допомогою основної та бокових щіток і потужного всмоктування. За потреби RVC 3 може виконувати не лише сухе, а й легке вологе прибирання, допомагаючи ефективніше зв’язувати пил і підтримувати чистоту підлоги. Робот орієнтується в просторі за допомогою технології LiDAR, автоматично створює карту приміщень і дає змогу задати індивідуальні налаштування прибирання для кожної кімнати — обрати сухий або вологий режим чи повністю виключити окремі зони. У разі зниження рівня заряду акумулятора RVC 3 автоматично прямує до зарядної станції для підзарядки. Після завершення прибирання робот самостійно повертається на базу. Додаткові датчики захищають пристрій від падінь, зокрема зі сходів, а запуск і керування можливі через застосунок (App Control), за індивідуальним розкладом або натисканням кнопки на корпусі, при цьому за потреби робот повідомляє про свій стан за допомогою голосових повідомлень (Voice Output).
Висока сила всмоктування
Завдяки високій силі всмоктування 15 000 Па ефективно видаляється більшість видів забруднень — навіть перець, арахіс або пластівці. Для кожного завдання прибирання можна обрати один із чотирьох різних режимів всмоктування. Комбіноване прибирання з використанням основної та бокової щіток забезпечує особливо ефективне очищення підлоги по всьому дому.
Основна та бокова щітки, які легко очищуються від волосся
RVC 3 Comfort оснащений спеціальним елементом на тримачі щітки, який запобігає намотуванню волосся. Завдяки цьому обслуговування пристрою потребує менше зусиль з боку користувача. Спеціальна конструкція бокової щітки також запобігає намотуванню волосся. Спеціальний елемент у вигляді зубців гребінця ефективно перешкоджає намотуванню волосся на основну щітку.
Точна навігація
Завдяки швидкій і надійній системі лідарної навігації (LiDAR) робот точно сканує та створює карту приміщень, забезпечуючи оптимальну орієнтацію навіть у темряві та безпечне пересування.
Висока сила всмоктування
Завдяки високій силі всмоктування 15 000 Па ефективно видаляється більшість видів забруднень — навіть перець, арахіс або пластівці. Для кожного завдання прибирання можна обрати один із чотирьох різних режимів всмоктування. Комбіноване прибирання з використанням основної та бокової щіток забезпечує особливо ефективне очищення підлоги по всьому дому.
Основна та бокова щітки, які легко очищуються від волосся
RVC 3 Comfort оснащений спеціальним елементом на тримачі щітки, який запобігає намотуванню волосся. Завдяки цьому обслуговування пристрою потребує менше зусиль з боку користувача. Спеціальна конструкція бокової щітки також запобігає намотуванню волосся. Спеціальний елемент у вигляді зубців гребінця ефективно перешкоджає намотуванню волосся на основну щітку.
Точна навігація
Завдяки швидкій і надійній системі лідарної навігації (LiDAR) робот точно сканує та створює карту приміщень, забезпечуючи оптимальну орієнтацію навіть у темряві та безпечне пересування.
Відгуки покупців про Робот-пилосос Karcher RVC 3 (1.269-110.0)