Робот-пилосос Karcher RVF 7 (1.269-680.0)
Артикул: 604973
Арт. 604973
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
59 999 ₴
Безкоштовна доставка
4
3
4
59 999 ₴
В наявності
59 999 ₴
В наявності
від 15 000 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - робот-пилосос
/ Тип прибирання - сухе, вологе
/ Потужність всмоктування - 13000 Па
/ Об'єм контейнера збору пилу - 250 мл
/ Тип оброблюваного покриття - килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка
/ Технологія навігації - лазерна (Lidar)
/ Час роботи від акумулятора на 1 заряді - 150 хв
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Робот-пилосос Karcher RVF 7 (1.269-680.0)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | робот-пилосос |
| Основнi характеристики | |
| Тип прибирання: | сухе, вологе |
| Потужність всмоктування: | 13000 Па |
| Керування: | через смартфон |
| Об'єм контейнера збору пилу: | 250 мл |
| Об'єм контейнера для води: | 130 мл |
| Тип оброблюваного покриття: | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Висота подолання порогів: | 2 мм |
| Технологія навігації: | лазерна (Lidar) |
| Модель: | RVF 7 |
| Функції | |
| Автоматична підзарядка: | є |
| Прибирання за розкладом: | є |
| Продовження прибирання після підзарядки: | є |
| Автозбільшення потужності на килимах: | є |
| Складання картки приміщення: | є |
| Сумісність із голосовими помічниками: | є |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання: | є |
| Мультикартографія: | є |
| Датчики | |
| Датчик перешкод: | є |
| Датчик перепаду висоти: | є |
| Датчик забруднення: | є |
| Живлення | |
| Живлення: | акумулятор |
| Тип акумулятора: | Li-ion |
| Час заряджання акумулятора: | 3 год 50 хв |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді: | 150 хв |
| Ємність акумулятора: | 5200 мАг |
| Особливості | |
| Віртуальні стіни: | є |
| Камера: | є |
| Індикація | |
| Голосовий звіт: | є |
| Рух робота на карті: | є |
| Індикація рівня заряджання: | є |
| Звуковий сигнал: | є |
| Фізичні характеристики робота-пилососа | |
| Розміри (ШхВхГ): | 360 х 360 х 105 мм |
| Вага: | 5.62 кг |
| Цвет: | Black/White |
| Фізичні характеристики станції | |
| Розміри (ШхВхГ): | 350 х 350 х 105 мм |
| Комплектація | |
| Комплектація: | робот-пилосос, док-станція зарядки, резервуар для води, насадки для вологого прибирання 2 шт, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Робот-пилосос Karcher RVF 7 (1.269-680.0)
Робот-пилосос Karcher RVF 7 з інтелектуальною навігацією LiDAR, відеокамерою та штучним інтелектом автономно очищає тверді підлогові покриття й килими з низьким ворсом, поєднуючи потужне сухе прибирання з силою всмоктування до 10 000 Па та ефективне вологе очищення з циліндричною щіткою.
Розумний робот-пилосос Karcher RVF 7 робить прибирання підлоги простим і зручним. Цей інноваційний мийний робот-пилосос повністю автономно очищає тверді підлогові покриття та килими з низьким ворсом, забезпечуючи стабільну якість прибирання без участі користувача. Завдяки інтелектуальній навігації з лідаром (LiDAR), відеокамері та технологіям штучного інтелекту RVF 7 розпізнає перешкоди й упевнено пересувається всіма кімнатами оселі. Потужність всмоктування до 10 000 Па дає змогу ефективно видаляти забруднення під час сухого прибирання, а перевірена технологія циліндричної щітки забезпечує якісне та рівномірне вологе прибирання. Керування RVF 7 здійснюється через зручний застосунок (App Control), що дозволяє легко запускати прибирання та контролювати процес, поки робот самостійно підтримує бездоганну чистоту вдома.
Розумний робот-пилосос Karcher RVF 7 робить прибирання підлоги простим і зручним. Цей інноваційний мийний робот-пилосос повністю автономно очищає тверді підлогові покриття та килими з низьким ворсом, забезпечуючи стабільну якість прибирання без участі користувача. Завдяки інтелектуальній навігації з лідаром (LiDAR), відеокамері та технологіям штучного інтелекту RVF 7 розпізнає перешкоди й упевнено пересувається всіма кімнатами оселі. Потужність всмоктування до 10 000 Па дає змогу ефективно видаляти забруднення під час сухого прибирання, а перевірена технологія циліндричної щітки забезпечує якісне та рівномірне вологе прибирання. Керування RVF 7 здійснюється через зручний застосунок (App Control), що дозволяє легко запускати прибирання та контролювати процес, поки робот самостійно підтримує бездоганну чистоту вдома.
Відгуки покупців про Робот-пилосос Karcher RVF 7 (1.269-680.0)