Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 24 см (AR1924CGP)
Артикул: 451259
Арт. 451259
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне
/ Матеріал ручки - бакеліт
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 24 см (AR1924CGP)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | традиційна |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Діаметр: | 24 см |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне |
| Матеріал ручки: | бакеліт |
| Наявність кришки: | без кришки |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| Особливості | |
| Отвір для підвішування: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина стінки: | 2 мм |
| Товщина дна: | 2 мм |
| Колір корпусу: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 24 см (AR1924CGP)
Класична сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino діаметром 24 см є оптимальним варіантом для приготування невеликих порцій їжі. Її можна використовувати як для смаження, так і для тушкування. Модель вироблена штампованим способом з алюмінію, це означає, що вона має однакову товщину і стінок, і дна – 2 мм. Сковорідка придатна до використання чи не на всіх видах плит: газові, електричні, склокерамічні, галогенні. Внутрішня поверхня з протипригарним покриттям, а зручність під час користування гарантує бакелітове руків’я. Виріб не рекомендовано мити в посудомийній машині.
Відгуки покупців про Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 24 см (AR1924CGP)