Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 28 см (AR1928CGP)
Артикул: 449016
Арт. 449016
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне
/ Матеріал ручки - бакеліт
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 28 см (AR1928CGP)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | традиційна |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Діаметр: | 28 см |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне |
| Матеріал ручки: | бакеліт |
| Наявність кришки: | без кришки |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| Особливості | |
| Отвір для підвішування: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина стінки: | 2 мм |
| Товщина дна: | 2 мм |
| Колір корпусу: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 28 см (AR1928CGP)
Містка сковорода Gemini Gourmet Portofino вироблена зі штампованого алюмінію й має протипригарне покриття. Діаметр моделі – 28 см. І бічні стінки, і дно мають однакову товщину (2 мм), тож сковорідка швидко та водночас рівномірно нагріватиметься. Виріб не рекомендовано мити в посудомийній машині. Модель придатна до використання на газових, електричних, галогенних і склокерамічних плитах.
Відгуки покупців про Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 28 см (AR1928CGP)