Сковорода Ringel Canella 28 см (RG-1100-28)
Артикул: 200370
Арт. 200370
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне
/ Технологія внутрішнього покриття - Greblon Non-Stick C2+
/ Вага - 1.11 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сковорода Ringel Canella 28 см (RG-1100-28)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | традиційна |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне |
| Технологія внутрішнього покриття: | Greblon Non-Stick C2+ |
| Наявність кришки: | без кришки |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| З індукційними плитами: | так |
| Особливості | |
| Миття в посудомийній машині: | так |
| Отвір для підвішування: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина стінки: | 3.2 мм |
| Товщина дна: | 3.2 мм |
| Колір корпусу: | чорний |
| Вага: | 1.11 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сковорода Ringel Canella 28 см (RG-1100-28)
Ringel - бренд якісного посуду та аксесуарів для кухні. Торгова марка Ringel – приклад кращого досвіду європейських виробників посуду та вміння забезпечити максимум якості за прийнятною ціною. Посуд від бренду Ringel - ідеальний помічник на вашій кухні, щодня надихатиме вас на справжні кулінарні шедеври! Ringel – залізний характер, блискучий смак!
Ringel поєднав найкращий досвід, сучасні технології та актуальні тенденції у сфері виготовлення металевого посуду. Асортимент продукції бренду Ringel повністю задовольняє потреби в посуді та приладах найвибагливішої господині. До того ж, зовнішній вигляд всього посуду ТМ Ringel витриманий в універсальній концепції стриманого та лаконічного дизайну, що дозволяє самостійно комбінувати поєднання посуду на кожній окремій кухні.
Сковорода з колекції Canella виготовлена ??з високоякісного кованого алюмінію з товщиною стінки 3.2 мм і покрита стійким надійним антипригарним матеріалом — Greblon. Це дозволяє готувати будь-які страви з максимальним комфортом, економією та користю для здоров'я, адже можете значно скоротити витрати олії та жиру під час смаження. Крім того, миття посуду з антипригарним покриттям є надзвичайно легким і не вимагає миючого засобу. До речі, сковорода серії Canella чудово почувається в посудомийних машинах і може бути використана для приготування їжі на індукційних плитах.
Ringel поєднав найкращий досвід, сучасні технології та актуальні тенденції у сфері виготовлення металевого посуду. Асортимент продукції бренду Ringel повністю задовольняє потреби в посуді та приладах найвибагливішої господині. До того ж, зовнішній вигляд всього посуду ТМ Ringel витриманий в універсальній концепції стриманого та лаконічного дизайну, що дозволяє самостійно комбінувати поєднання посуду на кожній окремій кухні.
Сковорода з колекції Canella виготовлена ??з високоякісного кованого алюмінію з товщиною стінки 3.2 мм і покрита стійким надійним антипригарним матеріалом — Greblon. Це дозволяє готувати будь-які страви з максимальним комфортом, економією та користю для здоров'я, адже можете значно скоротити витрати олії та жиру під час смаження. Крім того, миття посуду з антипригарним покриттям є надзвичайно легким і не вимагає миючого засобу. До речі, сковорода серії Canella чудово почувається в посудомийних машинах і може бути використана для приготування їжі на індукційних плитах.
Відгуки покупців про Сковорода Ringel Canella 28 см (RG-1100-28)