Сковорода Ringel Meyer 28 см (RG-1148-28)
Артикул: 540343
Арт. 540343
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 30.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне
/ Технологія внутрішнього покриття - Mega Stone
/ Матеріал ручки - бакеліт
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сковорода Ringel Meyer 28 см (RG-1148-28)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | традиційна |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Діаметр: | 28 см |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне |
| Технологія внутрішнього покриття: | Mega Stone |
| Матеріал ручки: | бакеліт |
| Наявність кришки: | без кришки |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| З індукційними плитами: | так |
| Особливості | |
| Отвір для підвішування: | так |
| Лита ручка: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Товщина стінки: | 3.5 мм |
| Товщина дна: | 3.5 мм |
| Колір корпусу: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сковорода Ringel Meyer 28 см (RG-1148-28)
Ringel - бренд високоякісного посуду й аксесуарів для здорової смачної їжі!
Торгова марка Ringel - приклад кращого досвіду європейських виробників посуду та вміння забезпечити максимум якості за прийнятною ціною. Посуд бренду Ringel - ідеальний помічник на вашій кухні, щодня буде надихати вас на справжні кулінарні шедеври!
Ringel поєднав кращий досвід, сучасні технології і актуальні тенденції у сфері виготовлення металевого посуду. Саме тому ми сміливо заявляємо, що наші вироби дарують споживачу найкраще поєднання ціни та якості за умови, що якість завжди була, є і буде на першому місці.
Серія Meyer:
- Високоякісний кований алюміній товщиною 3.5 мм рівномірно розподіляє тепло по дну та швидко передає його страві;
- Стійке антипригарне мармурове покриття Mega Stone;
- Зовнішнє суперстійке антипригарне високотемпературне покриття забезпечить привабливий зовнішній вигляд і легке очищення протягом тривалого часу;
- Ручка з термостійкого бакеліту з покриттям Soft Touch і дизайнерською вставкою;
- Індукційний антидеформаційний диск забезпечить надійне тривале використання;
- Підходить для всіх видів плит, включно з індукційними.
Торгова марка Ringel - приклад кращого досвіду європейських виробників посуду та вміння забезпечити максимум якості за прийнятною ціною. Посуд бренду Ringel - ідеальний помічник на вашій кухні, щодня буде надихати вас на справжні кулінарні шедеври!
Ringel поєднав кращий досвід, сучасні технології і актуальні тенденції у сфері виготовлення металевого посуду. Саме тому ми сміливо заявляємо, що наші вироби дарують споживачу найкраще поєднання ціни та якості за умови, що якість завжди була, є і буде на першому місці.
Серія Meyer:
- Високоякісний кований алюміній товщиною 3.5 мм рівномірно розподіляє тепло по дну та швидко передає його страві;
- Стійке антипригарне мармурове покриття Mega Stone;
- Зовнішнє суперстійке антипригарне високотемпературне покриття забезпечить привабливий зовнішній вигляд і легке очищення протягом тривалого часу;
- Ручка з термостійкого бакеліту з покриттям Soft Touch і дизайнерською вставкою;
- Індукційний антидеформаційний диск забезпечить надійне тривале використання;
- Підходить для всіх видів плит, включно з індукційними.
Відгуки покупців про Сковорода Ringel Meyer 28 см (RG-1148-28)