Сковорода WOK Tefal Delight 28 см (G2931902)
Артикул: 560562
Арт. 560562
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Матеріал корпусу - алюміній
/ Внутрішнє покриття - антипригарне
/ Технологія внутрішнього покриття - Mineralia+
/ Матеріал ручки - бакеліт
/ Індикатор нагріву - так
/ Вага - 1.24 кг
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сковорода WOK Tefal Delight 28 см (G2931902)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | сковорода WOK |
| Основнi характеристики | |
| Матеріал корпусу: | алюміній |
| Діаметр: | 28 см |
| Внутрішнє покриття: | антипригарне |
| Технологія внутрішнього покриття: | Mineralia+ |
| Матеріал ручки: | бакеліт |
| Наявність кришки: | без кришки |
| Сумісність | |
| З газовими плитами: | так |
| З електричними плитами: | так |
| З індукційними плитами: | так |
| Використання в духовій шафі: | так |
| Особливості | |
| Індикатор нагріву: | так |
| Отвір для підвішування: | так |
| Фізичні характеристики | |
| Висота стінки: | 7.75 см |
| Колір корпусу: | бежевий |
| Вага: | 1.24 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сковорода WOK Tefal Delight 28 см (G2931902)
Відкрийте для себе Tefal Delight - функціональну сковороду, яка допоможе вам легко приготувати улюблені страви: ніжні стейки з тунця, хрусткі вегетаріанські бургери чи апетитну картоплю. Готуйте смачну, апетитну та здорову їжу з використанням останніх інновацій Tefal.
Антипригарне покриття Mineralia
Завдяки вражаючим антипригарним властивостям покриття Mineralia від Tefal ви можете мінімізувати додавання олії, щоб готувати смачні й корисні страви.
З турботою про вашу безпеку
Tefal завжди слідує безкомпромісним стандартам якості, у тому числі власним, набагато суворішим, ніж чинні норми. Саме тому в антипригарному покритті не застосовуються PFOA, кадмій та свинець.
Технологія Thermo-Signal
Покращена технологія Thermo-Signal. Індикатор стає повністю червоним, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку смаження. Щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Повна сумісність
Якою б не була ваша варильна поверхня, газовою, електричною, керамічною чи індукційною - ця сковорода вам підійде.
Стильний дизайн
Витончений дизайн органічно доповнить сучасну кухню та гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
Зроблено у Франції
Розроблено та вироблено у Франції відповідно до найвищих стандартів якості під наглядом експертів та інженерів із багаторічним досвідом.
Посуд №1 у світі
Tefal наполегливо працює, щоб забезпечити ідеальні результати приготування — це ще одна причина вибрати Tefal!
Антипригарне покриття Mineralia
Завдяки вражаючим антипригарним властивостям покриття Mineralia від Tefal ви можете мінімізувати додавання олії, щоб готувати смачні й корисні страви.
З турботою про вашу безпеку
Tefal завжди слідує безкомпромісним стандартам якості, у тому числі власним, набагато суворішим, ніж чинні норми. Саме тому в антипригарному покритті не застосовуються PFOA, кадмій та свинець.
Технологія Thermo-Signal
Покращена технологія Thermo-Signal. Індикатор стає повністю червоним, коли сковорода досягає ідеальної температури для початку смаження. Щоразу смачні страви з ідеальним кольором, текстурою та смаком.
Повна сумісність
Якою б не була ваша варильна поверхня, газовою, електричною, керамічною чи індукційною - ця сковорода вам підійде.
Стильний дизайн
Витончений дизайн органічно доповнить сучасну кухню та гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр.
Зроблено у Франції
Розроблено та вироблено у Франції відповідно до найвищих стандартів якості під наглядом експертів та інженерів із багаторічним досвідом.
Посуд №1 у світі
Tefal наполегливо працює, щоб забезпечити ідеальні результати приготування — це ще одна причина вибрати Tefal!
Відео
Відгуки покупців про Сковорода WOK Tefal Delight 28 см (G2931902)