Смарт-годинник Garmin Tactix 8 Cerakote Gray (010-04553-01)
Артикул: 607844
Арт. 607844
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
81 840 ₴
Безкоштовна доставка
9
5
10
81 840 ₴
В наявності
81 840 ₴
В наявності
від 8 184 ₴ / міс
9
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 14.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Водонепроникність - WR100 (10 ATM)
/ Тип матриці - AMOLED
/ Час автономної роботи - до 29 днів
/ Сумісність з ОС - iOS, Android OS
/ SIM-карта - відсутня
/ Підтримка безконтактних платежів (NFC) - без NFC
/ Матеріал ремінця - силікон
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Смарт-годинник Garmin Tactix 8 Cerakote Gray (010-04553-01)
| Серія | |
|---|---|
| Серія годинників: | Garmin Tactix 8 |
| Функції та особливості | |
| Водонепроникність: | WR100 (10 ATM) |
| Будильник: | є |
| Виклик голосового помічника: | є |
| Компас: | є |
| Спортивні: | так |
| Трекінг сну: | є |
| Управління музичним плеєром: | є |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 1.4" |
| Роздільна здатність екрану: | 454 х 454 |
| Тип матриці: | AMOLED |
| Форма дисплея: | кругла |
| Скло: | Sapphire |
| Батарея | |
| Час автономної роботи: | до 29 днів |
| Основнi характеристики | |
| Інтерфейси з'єднання: | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Сумісність з ОС: | iOS, Android OS |
| Операційна система: | Garmin OS |
| Дизайн: | класичний |
| Вбудована пам'ять: | 32 ГБ |
| Оснащення | |
| Спосіб оповіщення: | вібрація |
| SIM-карта: | відсутня |
| Вбудований мікрофон: | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC): | без NFC |
| Змінний ремінець: | можливість заміни ремінця |
| Супутникова навігація: | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Датчики | |
| Акселерометр: | є |
| Гіроскоп: | є |
| Пульсометр: | є |
| Барометр: | є |
| Вміст кисню у крові: | є |
| Лічильник биття серця: | є |
| Лічильник калорій: | є |
| Крокомір: | є |
| Повідомлення | |
| SMS: | є |
| Виклики: | є |
| Голосові повідомлення: | є |
| Фізичні характеристики ремінця | |
| Матеріал ремінця: | силікон |
| Розмір ремінця: | 127 - 210 мм |
| Колір ремінця: | Gray |
| Фізичні характеристики корпусу | |
| Колір корпусу: | Gray |
| Розміри корпусу: | 51 x 51 x 14.7 мм |
| Вага: | 94 г |
| Матеріал корпусу: | титан |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Смарт-годинник Garmin Tactix 8 Cerakote Gray (010-04553-01)
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВИТРИВАЛОСТІ
Вдосконалений тактичний GPS-смартгодинник із 1,4" AMOLED-дисплеєм, титановим безелем, сапфіровим склом, оновленим інтерфейсом і преміальним покриттям Cerakote. Протестований за військовими стандартами США на стійкість до температур, ударів і води.
ВИ КОМАНДУЄТЕ
Спеціальні тактичні функції містять в собі режим стрибків з парашутом Jumpmaster, проєкцію маршрутних точок, формат подвійного позиціювання GPS, прихований режим Stealth, аварійну кнопку, сумісність з пристроями нічного бачення та активність ракінг.
ОЧОЛЮЙТЕ АТАКУ
Здійснюйте навігацію на відкритій місцевості з високою точністю позиціювання завдяки мультичастотному GPS із технологією SatIQ, вбудованому 3-осьовому компасу, гіроскопу та барометричному альтиметру.
Програма Applied Ballistics
Вбудована програма Applied Ballistics надає доступ до рішень для прицілювання при стрільбі на великі відстані у польових умовах.
РЕКРЕАЦІЙНИЙ ДАЙВІНГ
Можливість занурення до 40 метрів і герметичні металеві кнопки дозволять вам досягти нових глибин із підтримкою занурення з аквалангом і апное.
Вбудований ліхтарик
Вбудований світлодіодний ліхтарик допоможе вам орієнтуватися в умовах слабкого освітлення, забезпечуючи швидкий доступ до яскравого постійного променя зеленого або білого світла. У режимі NVG білий колір вимкнено, а зелений ліхтарик стає затемненим.
Функція нічного бачення
Незалежно від того, чи ви дивитесь через прилади нічного бачення або працюєте в темряві, режим NVG дозволяє працювати непомітно завдяки можливості додаткового зменшення яскравості та затемнення дисплея для зниження видимості.
Режим стелс
Зберігаючи функціональність годинника, режим стелс припиняє збереження та передачу вашого GPS-положення, а також відключає бездротове з`єднання та комунікацію.
Проекційні точки маршруту
Встановіть та збережіть віддалені геопозиції для подальшого використання у навігації.
Похідна активність
Спеціальний профіль похідної активності дозволяє ввести вагу рюкзака.
Прогноз погоди
Отримуйте доступ до авіаційної інформації про погоду, включаючи дані радара NEXRAD, METAR та TAF, щоб бачити вітер, видимість, атмосферний тиск та інше.
Додаток AB Quantum
Завантажте мобільний додаток AB Quantum на сумісний смартфон, щоб керувати профілями та цілями або використовувати смартфон як додатковий дисплей.
Вдосконалений тактичний GPS-смартгодинник із 1,4" AMOLED-дисплеєм, титановим безелем, сапфіровим склом, оновленим інтерфейсом і преміальним покриттям Cerakote. Протестований за військовими стандартами США на стійкість до температур, ударів і води.
ВИ КОМАНДУЄТЕ
Спеціальні тактичні функції містять в собі режим стрибків з парашутом Jumpmaster, проєкцію маршрутних точок, формат подвійного позиціювання GPS, прихований режим Stealth, аварійну кнопку, сумісність з пристроями нічного бачення та активність ракінг.
ОЧОЛЮЙТЕ АТАКУ
Здійснюйте навігацію на відкритій місцевості з високою точністю позиціювання завдяки мультичастотному GPS із технологією SatIQ, вбудованому 3-осьовому компасу, гіроскопу та барометричному альтиметру.
Програма Applied Ballistics
Вбудована програма Applied Ballistics надає доступ до рішень для прицілювання при стрільбі на великі відстані у польових умовах.
РЕКРЕАЦІЙНИЙ ДАЙВІНГ
Можливість занурення до 40 метрів і герметичні металеві кнопки дозволять вам досягти нових глибин із підтримкою занурення з аквалангом і апное.
Вбудований ліхтарик
Вбудований світлодіодний ліхтарик допоможе вам орієнтуватися в умовах слабкого освітлення, забезпечуючи швидкий доступ до яскравого постійного променя зеленого або білого світла. У режимі NVG білий колір вимкнено, а зелений ліхтарик стає затемненим.
Функція нічного бачення
Незалежно від того, чи ви дивитесь через прилади нічного бачення або працюєте в темряві, режим NVG дозволяє працювати непомітно завдяки можливості додаткового зменшення яскравості та затемнення дисплея для зниження видимості.
Режим стелс
Зберігаючи функціональність годинника, режим стелс припиняє збереження та передачу вашого GPS-положення, а також відключає бездротове з`єднання та комунікацію.
Проекційні точки маршруту
Встановіть та збережіть віддалені геопозиції для подальшого використання у навігації.
Похідна активність
Спеціальний профіль похідної активності дозволяє ввести вагу рюкзака.
Прогноз погоди
Отримуйте доступ до авіаційної інформації про погоду, включаючи дані радара NEXRAD, METAR та TAF, щоб бачити вітер, видимість, атмосферний тиск та інше.
Додаток AB Quantum
Завантажте мобільний додаток AB Quantum на сумісний смартфон, щоб керувати профілями та цілями або використовувати смартфон як додатковий дисплей.
Відгуки покупців про Смарт-годинник Garmin Tactix 8 Cerakote Gray (010-04553-01)