Соковижималка Tefal Ultra Juice ZC605D38
Артикул: 600539
Арт. 600539
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
12 799 ₴
Безкоштовна доставка
17
9
15
12 799 ₴
В наявності
12 799 ₴
В наявності
від 753 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип соковижималки - шнекова
/ Потужність - 200 Вт
/ Об'єм резервуару для соку - 1.15 л
/ Кількість швидкостей - 2 швидкості
/ Об'єм резервуару для вичавок - 0.8 л
/ Керування - електронне
/ Матеріал корпуса - метал, пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Соковижималка Tefal Ultra Juice ZC605D38
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип соковижималки: | шнекова |
| Сфера призначення: | побутова |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 200 Вт |
| Об'єм резервуару для соку: | 1.15 л |
| Кількість швидкостей: | 2 швидкості |
| Об'єм резервуару для вичавок: | 0.8 л |
| Керування: | електронне |
| Функції | |
| Сепаратор для піни: | є |
| Реверс: | є |
| Крапля-стоп: | є |
| Насадки | |
| Насадка для цитрусових: | відсутня |
| Насадка для ягід, томатів, м'яких фруктів: | є |
| Насадка для смузі: | відсутня |
| Захист | |
| Захист від перевантаження: | є |
| Захист від невірного збирання: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Особливості | |
| Автоматичне відкидання вичавок: | є |
| Жолоб на ціле яблуко: | є |
| Нековзкі ніжки: | є |
| З'ємний контейнер для вичавок: | є |
| Додатково | |
| Діаметр завантажувального отвору: | 85 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпуса: | метал, пластик |
| Колір: | нержавіюча сталь з чорним |
| Вага: | 6.12 кг |
| Розміри: | 55.8 x 24.3 x 21.1 см |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Соковижималка Tefal Ultra Juice ZC605D38
Із соковичавницею Ultra Juice ZC605D38 від Tefal насолоджуйтесь смачним, корисним соком щодня. Соковичавниця оснащена зручною і дуже широкою (85 мм) шийкою, тому більше не потрібно попередньо нарізати фрукти та овочі. Всі переваги у поєднанні з автоматичною функцією EasyClean робить приготування соку легким для всіх.
Максимальна зручність
Соковичавниця оснащена дуже широкою шийкою 85 мм, для зручності користування без необхідності попередньо нарізати фрукти та овочі - незалежно від їх розміру. Насолоджуйтесь зручністю використання з однією кнопкою включення та однією кнопкою реверсу.
Легке очищення
Завдяки автоматичній функції EasyClean очищення соковичавниці та її деталей стало простіше простого.
Оптимальна продуктивність
Видатна продуктивність приготування соку завдяки технології холодного віджиму – для ідеальних результатів щоразу!
Приготування морозива та сорбету
Додаткова насадка для приготування морозива та сорбету у комплекті.
Тепер сік можна брати із собою
Склянка в комплекті дозволяє легко насолоджуватися смачним корисним соком, де б ви не знаходилися. Ідеально підходить для походів та пікніків!
Максимальна зручність
Соковичавниця оснащена дуже широкою шийкою 85 мм, для зручності користування без необхідності попередньо нарізати фрукти та овочі - незалежно від їх розміру. Насолоджуйтесь зручністю використання з однією кнопкою включення та однією кнопкою реверсу.
Легке очищення
Завдяки автоматичній функції EasyClean очищення соковичавниці та її деталей стало простіше простого.
Оптимальна продуктивність
Видатна продуктивність приготування соку завдяки технології холодного віджиму – для ідеальних результатів щоразу!
Приготування морозива та сорбету
Додаткова насадка для приготування морозива та сорбету у комплекті.
Тепер сік можна брати із собою
Склянка в комплекті дозволяє легко насолоджуватися смачним корисним соком, де б ви не знаходилися. Ідеально підходить для походів та пікніків!
Відгуки покупців про Соковижималка Tefal Ultra Juice ZC605D38