Сушарка Philco PHFD 5080
Артикул: 519686
Арт. 519686
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
4 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
4 999 ₴
В наявності
4 999 ₴
В наявності
від 834 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 14.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 400 Вт
/ Тип керування - електронно-механічне
/ Кількість секцій - 8 шт
/ Загальний об'єм - 15.5 л
/ Висота секції - 13 см
/ Дисплей - з дисплеєм
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Сушарка Philco PHFD 5080
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Потужність: | 400 Вт |
| Тип керування: | електронно-механічне |
| Кількість секцій: | 8 шт |
| Загальний об'єм: | 15.5 л |
| Висота секції: | 13 см |
| Температура сушіння: | 35 - 70 °С |
| Оснащення | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Терморегулятор: | є |
| Таймер: | є |
| Захист від перегріву: | є |
| Регулювання висоти піддону: | є |
| Індикація роботи: | є |
| Прозорі піддони: | є |
| Знімні піддони: | є |
| Функції | |
| Сушіння овочів: | є |
| Сушіння фруктів: | є |
| Сушіння ягід: | є |
| Сушіння м'яса (в'ялення): | є |
| Сушіння риби (в'ялення): | є |
| Сушіння хліба: | є |
| Сушіння грибів: | є |
| Сушіння зелені та лікарських трав: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал піддонів: | пластик |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Розміри: | 32x25x27 см |
| Вага: | 3 кг |
| Колір: | сірий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Сушарка Philco PHFD 5080
Якщо ви пристрасний грибник, садівник-любитель або просто часто займаєтеся консервуванням продуктів, сушарка для їжі PHFD 5080 створена для вас. Чи знаєте ви, що сушені продукти можна безпечно їсти протягом року і довше? Ще одна перевага сушіння – економія місця. Висушена їжа втрачає воду та стискається до менших розмірів, і ви зберігаєте більшу кількість у меншому просторі.
Сушка також покращує смак. Як приклад можна взяти деякі види фруктів, такі як яблука, груші або персики, які після сушіння мають більш солодкий смак. Крім усього перерахованого вище, сушіння їжі є дуже здоровим способом збереження їжі без додаткових консервантів.
Крім того, висушений корм не втрачає жодної харчової цінності. Тому вони є чудовим вибором для здорового перекусу, який ви можете взяти з собою до школи, офісу чи подорожі.
PHFD 5080 є ідеальним продуктом завдяки своїм компактним розмірам і зручності 8 лотків без бісфенолу А, які забезпечують достатньо місця для сушіння ваших продуктів, а також усі прозорі, що дозволяє вам насолоджуватися процесом сушіння.
Сушарка має потужний електричний вентилятор, який виробляє та циркулює гаряче повітря та забезпечує рівномірний розподіл тепла по всьому простору. Ви можете встановити температуру в діапазоні від 35°C до 70°C і час від 1 години до 48 годин.
Варіативність використання безмежна. PHFD 5080 підходить для фруктів, овочів, грибів, трав, квітів, хліба, м’яса або риби.
Сушка також покращує смак. Як приклад можна взяти деякі види фруктів, такі як яблука, груші або персики, які після сушіння мають більш солодкий смак. Крім усього перерахованого вище, сушіння їжі є дуже здоровим способом збереження їжі без додаткових консервантів.
Крім того, висушений корм не втрачає жодної харчової цінності. Тому вони є чудовим вибором для здорового перекусу, який ви можете взяти з собою до школи, офісу чи подорожі.
PHFD 5080 є ідеальним продуктом завдяки своїм компактним розмірам і зручності 8 лотків без бісфенолу А, які забезпечують достатньо місця для сушіння ваших продуктів, а також усі прозорі, що дозволяє вам насолоджуватися процесом сушіння.
Сушарка має потужний електричний вентилятор, який виробляє та циркулює гаряче повітря та забезпечує рівномірний розподіл тепла по всьому простору. Ви можете встановити температуру в діапазоні від 35°C до 70°C і час від 1 години до 48 годин.
Варіативність використання безмежна. PHFD 5080 підходить для фруктів, овочів, грибів, трав, квітів, хліба, м’яса або риби.
Відгуки покупців про Сушарка Philco PHFD 5080