Телевізор Hisense 40A4S
Артикул: 610075
Арт. 610075
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
11 999 ₴
Безкоштовна доставка
10
8
10
11 999 ₴
В наявності
11 999 ₴
В наявності
від 1 200 ₴ / міс
10
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
10
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрана - 40"
/ Роздільна здатність екрану - Full HD (1920х1080)
/ Технологія дисплея - LED
/ Частота оновлення - 60 Гц
/ Smart TV - зі Smart TV
/ Потужність звуку - 2 х 7 Вт
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Телевізор Hisense 40A4S
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрана: | 40" |
| Роздільна здатність екрану: | Full HD (1920х1080) |
| Технологія дисплея: | LED |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Час відгуку: | 9.5 мс |
| Контрастність: | 5000:1 |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Яскравість: | 200 кд/м2 |
| Процесор зображення: | Hi-View Engine |
| Тип матриці: | VA |
| Покриття екрана: | матове |
| Оснащення | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T2/C/S2 |
| VESA: | 100 х 200 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Пам'ять | |
| Оперативна пам'ять: | 1 ГБ |
| Внутрішня пам'ять: | 4 ГБ |
| Підтримувані формати | |
| Відео: | AVI, MP4, MKV, TS, FLV, WMV, MOV, WEBM |
| Аудіо: | FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Фото: | JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF |
| Звук | |
| Потужність звуку: | 2 х 7 Вт |
| Технології звуку: | DTS Virtual X |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | є |
| Bluetooth: | є |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц |
| Версія Bluetooth: | 5.0 |
| Роз'єми | |
| Роз'єми: | 2хHDMI, 2хUSB, RJ45, S/PDIF Output, mini Jack |
| Додатково | |
| Підтримка HDR: | є |
| Голосове керування: | є (пульт) |
| Підтримка NTFS: | є |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Vidaa |
| Енергоефективність | |
| Енергоспоживання: | 70 Вт |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 898 х 511 х78 |
| Вага без підставки: | 4.7 кг |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 898 х 559 х 183 |
| Вага з підставкою: | 4.8 кг |
| Комплектація | |
| Комплект постачання: | телевізор, пульт дистанційного керування, батарейки для пульта, кабель живлення, кріплення для підставки, інструкція |
| Модель пульту: | Voice Remote / 8A |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Телевізор Hisense 40A4S
Ви коли-небудь помічали, як безжиттєва природа виглядає на телебаченні? Завдяки функції підсилювача натурального кольору спостерігайте за травою у її найзеленішому вигляді та польовими квітами в яскравому цвітінні. Відчуйте природу на екрані, ніби вона живе в реальному житті.
Dolby Audio
Фільми, телешоу, спорт, музика — розваги, які ви любите, ще кращі, коли ви слухаєте їх у Dolby Audio. Кришталева чіткість, легко чутні діалоги, чудова деталізація та реалістичні ефекти об`ємного звучання — все це поєднується, щоб підкреслити враження від ваших улюблених сцен і подій. Незалежно від того, чи слухаєте ви в дорозі, чи вдома через динаміки телевізора, саундбар чи повноцінну систему домашнього кінотеатру, Dolby Audio працює у фоновому режимі, інтелектуально поєднуючи кожен фрагмент контенту з вашою розважальною системою для забезпечення вищої якості звуку.
Перемикання між пристроями вже застаріло. Функція Hisense Share to TV транслює ваш улюблений контент з вашого пристрою безпосередньо на телевізор. Дублювати чи ділитися — це ваш вибір, і це без проблем.
Функція шумозаглушення Hisense сканує та фільтрує кожен кадр, забезпечуючи виняткову чіткість як для динамічних сцен, так і для сцен із низьким освітленням. Насолоджуйтесь кожною деталлю.
Ігровий режим
Попрощайтеся з затримками, які руйнують гру. Ігровий режим Hisense скорочує затримку до 16 мс. Рухайтеся точно, реагуйте в режимі реального часу та здобувайте перемоги. Кожна мілісекунда на рахунку.
Голосове керування
Спробуйте голосовий пульт Hisense Voice Remote та підніміть керування телевізором на новий рівень зручності. Одне натискання кнопки активує голосові команди. Легко переглядайте програми, регулюйте гучність або взаємодійте з віртуальними помічниками.
Dolby Audio
Фільми, телешоу, спорт, музика — розваги, які ви любите, ще кращі, коли ви слухаєте їх у Dolby Audio. Кришталева чіткість, легко чутні діалоги, чудова деталізація та реалістичні ефекти об`ємного звучання — все це поєднується, щоб підкреслити враження від ваших улюблених сцен і подій. Незалежно від того, чи слухаєте ви в дорозі, чи вдома через динаміки телевізора, саундбар чи повноцінну систему домашнього кінотеатру, Dolby Audio працює у фоновому режимі, інтелектуально поєднуючи кожен фрагмент контенту з вашою розважальною системою для забезпечення вищої якості звуку.
Перемикання між пристроями вже застаріло. Функція Hisense Share to TV транслює ваш улюблений контент з вашого пристрою безпосередньо на телевізор. Дублювати чи ділитися — це ваш вибір, і це без проблем.
Функція шумозаглушення Hisense сканує та фільтрує кожен кадр, забезпечуючи виняткову чіткість як для динамічних сцен, так і для сцен із низьким освітленням. Насолоджуйтесь кожною деталлю.
Ігровий режим
Попрощайтеся з затримками, які руйнують гру. Ігровий режим Hisense скорочує затримку до 16 мс. Рухайтеся точно, реагуйте в режимі реального часу та здобувайте перемоги. Кожна мілісекунда на рахунку.
Голосове керування
Спробуйте голосовий пульт Hisense Voice Remote та підніміть керування телевізором на новий рівень зручності. Одне натискання кнопки активує голосові команди. Легко переглядайте програми, регулюйте гучність або взаємодійте з віртуальними помічниками.
Відгуки покупців про Телевізор Hisense 40A4S