Телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA
Артикул:  556610
Арт.  556610
Дивіться на Samsung. Купуйте з вигодою до -30%!
Немає в наявності
Немає в наявності
Діагональ екрана - 65" / Роздільна здатність екрану - 4K UHD (3840х2160) / Технологія дисплея - Neo QLED / Частота оновлення - 50 Гц / Smart TV - зі Smart TV / Потужність звуку - 30 Вт /
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Дисплей
Діагональ екрана: 65"
Роздільна здатність екрану: 4K UHD (3840х2160)
Технологія дисплея: Neo QLED
Частота оновлення: 50 Гц
Процесор зображення: NQ4 AI Gen2
Покриття екрана: глянсове
Оснащення
Цифровой тюнер: DVB-T2/C/S2
VESA: 400 х 300
Smart TV: зі Smart TV
Звук
Потужність звуку: 30 Вт
Технології звуку: Dolby Atmos, Q-Symphony
Діапазон частот Wi-Fi: 2.4 ГГц, 5 ГГц
Версія Bluetooth: 5.3
Роз'єми
Роз'єми: 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in
Додатково
Підтримка HDR: є
Голосове керування: є (пульт)
Операційна система
Операційна система: Tizen
Енергоефективність
Енергоспоживання: 101 Вт
Фізичні характеристики
Колір: чорний
Розміри без підставки (ШхВхГ): 1446.5х829.3х46.6 мм
Вага без підставки: 22.7 кг
Розміри з підставкою (ШхВхГ): 1446.5x886.3x279.4 мм